Wygraj 1 z 3 paczek makaronów od Makaron Wielicki

Uwaga! Wyniki pojawią się po świętach 06.04.2021 r.

Witajcie moi drodzy,

lubicie dania z makaronem? Jeśli tak to polecam wam spróbować makaronów od Makaron Wielicki i… spróbować swoich sił w konkursie. Do wygrania 3 zestawy makaronów od Makaron Wielicki. Wygrywają 3 osoby (1 osoba jeden zestaw). A zadanie konkursowe jest naprawdę proste:

“Napisz jakie jest twoje ulubione danie z makaronem i dlaczego?”

Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem

lub

wpisem konkursowym na Facebook (klik)

I nie zapomnij spełnić pozostałych warunków konkursu wymienionych w regulaminie.

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj).

 1. Zadanie konkursowe:  “Napisz jakie jest twoje ulubione danie z makaronem i dlaczego?”

  Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook (klik). Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (w przypadku odpowiedzi udzielonej na blogu, podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: 3 zestawy makaronów od Makaron Wielicki. Każdy zestaw zawiera 5 różnych opakowań makaronu (rodzaj makaronu wybiera sponsor). Jedna osoba może wygrać 1 nagrodę (1 zestaw).
 5. Sponsorem nagrody jest Makaron Wielicki. Biorąc udział w konkursie miło będzie jeśli będziesz miał polubiony/obserwowany fanpage sponsora Makaron Wielicki oraz fanpage Słodkie okruszki
 6. Konkurs trwa od 15.03.2021 do 28.03.2021 (włącznie).
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu konkursu. Uwaga! Wyniki pojawią się po świętach 06.04.2021 r. Zwycięzca zostanie ogłoszony w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzcy dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników każdy zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną użyte wyłącznie w celu dokonania wysyłki, a po jej dokonaniu usunięte. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
Print Friendly, PDF & Email

One comment

 1. Karolina says:

  Bez dwóch zdań: zupa pomidorowa z makaronem na wywarze warzywnym z dodatkiem świeżych pomidorow i bazylii.? Smakuje pysznie zarowno z makaronem jajecznym, nitkami czy muszelkami. Świetnie rozgrzewa, zaspakaja najwieksze, wilcze apetyty i co idtotne, jest prosta w przygotowaniu oraz doskonale oddaje charakter polskiej kuchni. Po prostu uwielbiam ☺️

  Karolina (kaarlajnn@op.pl)

Dodaj komentarz