Wygraj 1 z 3 kaw Dolce Vita od Lafaye

Moi drodzy,

dziś zapraszam Was do udziału w kolejnym wspaniałym konkursie. Tym razem coś dla wielbicieli dobrej kawy 🙂 Do wygrania 3 x po 0,5 kg świeżo palonej kawy Lafaye – rodzaj Dolce Vita – KAWA STWORZONA Z MYŚLĄ O SŁODYCZACH. Wygrywają aż 3 osoby, a więc jest o co grać 😀 (jedna osoba może wygrać 1 kawę)

Co zrobić, aby wygrać 1 z 3 kaw Dolce Vita od Lafaye? Wystarczy dokończyć zdanie:

„Kawa, to dla mnie…”

Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia itd ? Przekonajcie mnie, że to do Was powinna trafić jedna z nagród. Szanse są duże ?

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj) .

 1. Zadanie konkursowe: Dokończ zdanie: „Kawa, to dla mnie…”

  Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia itd ? Przekonajcie mnie, że to do Was powinna trafić jedna z nagród. Szanse są duże ?

 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub postem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu, nie jest konieczne jeśli udzielamy odpowiedzi na Facebook).
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: Przewidziano 3 nagrody. 3 x po 0,5 KG ŚWIEŻO PALONEJ KAWY LAFAYE – RODZAJ DOLCE VITA- KAWA STWORZONA Z MYŚLĄ O SŁODYCZACH. Wygrywają 3 osoby. Jedna osoba może wygrać jedną nagrodę (jedną kawę).
 5. Sponsorem nagród jest Palarnia kawy Lafaye UWAGA! Biorąc udział w konkursie polub fanpag sponsora Palarnia kawy Lafaye
  oraz fanpage slodkieokruszki
 6. Konkurs trwa od 17.08.2019 r. do 31.08.2019 r. (włącznie)
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzców dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłonione w konkursie osoby nie podadzą w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
Print Friendly, PDF & Email

4 comments

 1. Mada says:

  Kawa to dla mnie takie pogotowie ratunkowe. Zdarzyła się konieczność zarwania nocy na naukę do egzaminu? Kawo, ratuj! I dzbanek kawy przybywa z odsieczą, zapewniając piątkę w indeksie następnego dnia. Poranek po nieprzespanej nocy? Kawo, gdzie jesteś? Kilka łyków i budzący do życia aromat kawy – i mogę zacząć dzień. Oprócz sytuacji awaryjnych kawa jest też dla mnie jednym z ulubionych sposobów spędzania czasu – lubię wyjść do kawiarni, z książką lub z przyjaciółmi, i rozkoszować się smakiem cappuccino lub innej dobrej kawy. Chętnie piję też kawę z rodziną w domu, gdzie z domowym ciastem zawsze smakuje ona pysznie. Kawa to dla mnie początek dnia i najlepszy „czasoumilacz”.

 2. Lidia says:

  Dla mnie kawa to taki comfort drink– chwila z kubkiem kawy pozwala się zresetować, złapać oddech; spienione mleko smakuje jak najlepszy deser pod słońcem; piękny kubek wywołuje uśmiech na twarzy i przywołuje wspomnienia. Tak niewiele, a zarazem tak wiele.

Dodaj komentarz