Wygraj 1 z 2 zestawów od Jagodowe Pole

Witajcie moi drodzy,

dziś chciałabym zaprosić Was do udziału w konkursie, w którym do wygrania są nie tylko pyszne i zdrowe produkty od Jagodowe Pole. Jeśli nie znacie jeszcze tej firmy, to zachęcam Was do zapoznania się z pełną ofertą na stronie https://smakjagody.pl/nasze-produkty/

W konkursie do wygrania są 2 wspaniałe zestawy, które sprawdzą się też doskonale na prezent dla ukochanej mamy. Uwaga! Nagrody zostaną wysłane już po Dniu Matki, ale przecież mamę obdarować można zawsze 🙂

Aby mieć szansę na wygraną w konkursie wystarczy:

Dokończyć zdanie: „Mama to…” lub napisać dlaczego nagroda powinna trafić w Twoje ręce.

Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem

lub

wpisem konkursowym na Facebook (klik)

I nie zapomnij spełnić pozostałych warunków konkursu wymienionych w regulaminie.

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj).

 1. Zadanie konkursowe:  Dokończ zdanie: „Mama to…” lub napisz dlaczego nagroda powinna trafić w Twoje ręce.

  Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook (klik). Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (w przypadku odpowiedzi udzielonej na blogu, podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: 2 zestawy produktów w dekoracyjnych opakowaniach. 1 zestaw zawiera: 3 dżemy z jagody kamczackiej, 2 zestaw zawiera: sok jagodowo-jabłkowy i mus z jagody kamczackiej. Wygrywają 2 osoby. Jedna osoba może wygrać 1 nagrodę.
 5. Sponsorem nagrody jest Jagodowe Pole. Biorąc udział w konkursie miło będzie jeśli będziesz miał polubiony/obserwowany fanpage sponsora Jagodowe Pole oraz fanpage Słodkie okruszki
 6. Konkurs trwa od 18.05.2021 do 31.05.2021 (włącznie). Uwaga! Konkurs przedłużony do 03.06.2021 (włącznie) Powody techniczne (zgłaszane problemy) + moja choroba i brak promocji konkursu
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu konkursu. Edit: Wyniki zostaną ogłoszone do 10.06.2021 r. Zwycięzca zostanie ogłoszony w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzcy dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników każdy zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną użyte wyłącznie w celu dokonania wysyłki, a po jej dokonaniu usunięte. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
Print Friendly, PDF & Email

4 comments

 1. Ania says:

  Próbowałam się zgłaszać przez FB jednak mój komentarz nie chciał się dodać dlatego spróbuję tutaj.Regulamin AKCEPTUJĘ.
  Moja mama na początku tego roku okazała się być dla mnie kimś jeszcze ważniejszym. Zawsze ją kochałam i doceniałam. Ale teraz wiem, że jest nie tylko mamą ale najlepszą przyjaciółką i MOIM ANIOŁEM. Moim i mojej małej córeczki. Los chciał, że sama zostałam mamą w okolicznościach nie bajkowych. Miał być ślub, ale mój książe z bajki okazał się żabą, a może i wstrętnym ropuchem??? Nie będę się tu o nim rozpisywać. Jednak mój Anioł Stróż – moja mama się nie poddała. Otuliła mnie skrzydlami jeszcze mocniej, mnie i moją córeczkę.I teraz razem idziemy przez życie. Ja wiem, że bycie mamą to najpiękniejsza rzecz jaka mnie mogła spotkać i wiem, że gdyby nie moja mama to wszystko mogłoby się skończyć inaczej. KOCHAM MOJĄ MAMĘ NAD ŻYCIE I MAM NADZIEJĘ, ŻE SAMA BĘDĘ WŁAŚNIE TAKĄ MAMĄ JAK ONA. Gram dla niej. Ona docenia takie gesty, a ja kocham jej zaskoczenie, gdy robię jej takie niespodzianki. Jeśli los dopisze, może razem siądziemy przy pysznych drożdżowych racuchach z dżemem jagodowym 😉 Kocham drożdżowe racuchy, a moja mama robi najlepsze <3 M-miłość na wieki A-anielska ochrona M-moja najlepsza A-anielska obrona MAMA <3 <3 <3 <3 <3

 2. Małgorzata P. says:

  Mama to czułe serce każdej rodziny. To uśmiech, który rozprasza wszystkie smutki, łagodny głos, który tłumaczy zawiłości świata i troskliwa dłoń, przykładana do czoła w poszukiwaniu gorączki.
  Mama to mądrość, siła, inspiracja, to niewyczerpane źródło cennych porad, ciekawych pomysłów i… sprawdzonych przepisów kulinarnych 🙂

  Akceptuję.

Dodaj komentarz