Wygraj 1 kg krówek od Sklep Z Krówkami

Witajcie ?

Gotowi na słodki konkurs? No to zaczynamy ? Wraz ze sponsorem słodkiej nagrody SklepZKrówkami.pl zapraszam Was na naprawdę słodki konkurs. Nagrodą jest 1 kg pysznych, ręcznie robionych krówek. Sami będziecie mogli zaprojektować papierki na cukierkach. Jest o co walczyć ? Jeśli kochacie krówki tak jak ja, to… zapraszam Was do tego słodkiego konkursu.

Ale… ale… Jak wygrać taki słodki zestaw?

Wystarczy, że napiszecie dlaczego nagroda powinna trafić do Was?

Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, mogą być zdjęcia, obrazki, piosenki ? Przekonajcie mnie, że to do Was powinna trafić nagroda.

Uwaga! Nie zapomnijcie polubić fanpage sponsora (najlepiej oba, jeśli nie możecie polubcie choć jeden): na Facebook SklepZKrowkami oraz na Instagramie sklepzkrowkami.pl

oraz spełnić pozostałych warunków wymienionych w regulaminie.

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj) .

 1. Zadanie konkursowe: Napisz dlaczego nagroda powinna trafić do Ciebie?  Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, mogą być zdjęcia, obrazki, piosenki ? Przekonajcie mnie, że to do Was powinna trafić nagroda.
 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: 1 kg krówek od SklepZKrówkami.pl z możliwością zaprojektowania własnego wzoru papierków Wygrywa 1 osoba.
 5. Sponsorem nagród jest SklepZKrówkami.pl. Uwaga! Biorąc udział w konkursie polub fanpage sponsora (najlepiej oba, jeśli nie możesz polub choć jeden): na Facebook SklepZKrowkami oraz na Instagramie sklepzkrowkami.pl
 6. Konkurs trwa od 27.08.2019 r. do 09.09.2019 r. (włącznie)
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzca zostanie ogłoszony w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzcy dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
Print Friendly, PDF & Email

12 comments

 1. Najmadrzejsza says:

  Krówki to moja absolutna miłość i jedno z najsłodszych wspomnień z dzieciństwa?a że już w sobotę konczę 42 lata to absolutnie powinna je wygrać by udownić wszystkim niedowiarkom że dojrzałość może być również przesłodka????pozdrawiam serdecznie.
  Ania

 2. Kasiakostros says:

  Krówki dlaczego ja bo bardzo je lubię ale sama nie dała bym rady na raz zjeść ich tyle to podzielila bym się z dziećmi u nas na podwórku by I one zaznaly odrobinę słodyczy

 3. Beata Hąc says:

  Kilogram Krówek do mnie powinien trafić, bo żadnej krówce krzywda się nie stanie – zadbam jak nikt inny o krówek potrzeby, będą mogły leżeć, bawić się też kiedy najdzie je ochota i chęć właśnie taka, aby się rozpłynąć, podniebieniu smak nadać!

 4. małgorzata says:

  Gdy wnuków duża trzódka
  przydałaby się dla każdego krówka.
  A i dziadek od słodyczy nie stroni
  smakiem krówki się zadowoli.
  A gdy koleżanki wpadną na kawę
  chętnie wyłożę krówki na ławę.
  By posmakować krówek okazji wiele stworzymy
  znajomych i przyjaciół zaprosimy
  W mig znikną krówki słodziutkie
  i tylko papierki pozostaną puściutkie

 5. Monika Deja says:

  Nagroda w postaci krówek powinna trafić do mnie, ponieważ jestem uzależniona od ich podjadania jak pisarz od pisania, jak szpak od wiśni, jak żulik od wina, jak pchła od sierści, jak piosenkarz od śpiewania, jak fryzjer od czesania.

 6. aleewa says:

  Kto nie lubi krówek, ten nie zaznał dzieciństwa !
  Były i są moimi ulubionymi cukierkami. Słodkie, konkretne
  ( 1-3 cukierki zaspokoją pierwszy głód na słodycze), smaczne, podzielne. Pasują do kawki we dwoje.
  I wcale nie muszą być czekoladowe !
  Krówki kruche, ciągutki – są najlepsze !
  Tak sobie marzę, że nie mają kalorii. 🙂
  Przygarnęłabym je.
  Osłodziłabym sobie życie.
  Oczywiście poczęstowałabym największego łasucha, czyli Męża. Przekonałby się, że ma wspaniałą żonę.

 7. aleewa19 says:

  Krówki to smak mojego dzieciństwa.
  Warto więc wrócić do niego choćby poprzez ten smak.
  Do dziś lubię ten rodzaj cukierków.
  I kruche, i ciągutki, i mleczne, i czekoladowe.
  Razem z Mężem uwielbiamy słodycze, więc na pewno 1 kg by się nie zmarnował !
  Byłoby coś dobrego do kawki, którą pijemy na balkonie póki jest ciepło.

 8. Patrycja says:

  Krówki… wspomnienie mojego dzieciństwa. Powinny trafić do mnie dlatego, że… no właśnie dlaczego? Przecież jestem na diecie i nie jem słodyczy 😉 Ale miło by było, gdyby jednak udało się wygrać a krówkami podzieliłabym się z mężem i córeczką, która tak ja w jej wieku uwielbia krówki 🙂

Dodaj komentarz