Wydawnictwa VITAL i Studio Astropsychologii – książki warte polecenia.

Moi drodzy,

jakiś czas temu miałam niebywałą przyjemność podjąć bardzo ciekawą współpracę. Poza kuchnią, która jest moją pasją, uwielbiam również czytać najróżniejsze książki. Właśnie czekam na nową półkę, na której umieszczę niedawno otrzymane /kupione pozycje. Dziś chciałabym przybliżyć Wam dwa bardzo interesujące wydawnictwa.

VITAL jest marką, pod którą wydawane są książki typowo prozdrowotne. Znajdziecie tam książki, dzięki którym możecie poznać wskazówki i zasady jak pokonać większość znanych współcześnie chorób. Wydawnictwo VITAL korzysta z dorobku światowych autorytetów świata medycyny, ujawnia szokujące praktyki różnych gałęzi przemysłu spożywczego, informuje, w jaki sposób możesz cieszyć się doskonałym zdrowiem aż do późnej starości. Książki możecie nabyć w przystępnych cenach. Wydawnictwo zapewnia łatwy dostęp do książek w księgarniach na terenie całego kraju, sklepach internetowych i w sklepie firmowym Talizman w Białymstoku. Już dziś możecie zapoznać się z recenzją książki “Zdrowe jelita zdrowe życie. Poznaj i wyeliminuj ukrytą przyczynę wielu chorób” Wydawnictwa Vital.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą:

Vital front

Wydawnictwo Studio Astropsychologii, to propozycja dla wszystkich, którzy interesują się tematyką:

  • parapsychologii
  • ezoteryki
  • medycyny naturalnej
  • psychologii
  • rozwoju duchowego, etc.

Publikacje dostępne są w księgarniach na terenie całego kraju, księgarniach internetowych, a także w firmowym sklepie wydawnictwa – Talizman w Białymstoku.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą:

logo_SA_300

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz