Wszystko o… Niesamowita seria książek dla dzieci od Wyd. Dragon

Czy Wasze dzieci lubią czytać książki lub słuchać jak, to Wy czytacie im do snu? Moje uwielbiają. Te dwa kochane maluchy są ciekawe otaczającego ich świata i wszystkie wiadomości „chłoną jak gąbka”. Dlatego na naszych półkach jest pełno ciekawych, kolorowych książek. Ostatnio nasz kolekcja powiększyła się o dwa kolejne tytuły z serii „Wszystko o…” od Wyd. Dragon.

Seria książek „Wszystko o…”, to niesamowite książki o zwierzętach pełne ciekawostek i faktów przedstawionych w tak przystępny i zabawny sposób, że sama z przyjemnością czytałam książki dzieciom. Do naszej domowej biblioteczki trafiły dwie książki z tej serii: „Wszystko o… psach” i „Wszystko o… krowach”. Przyznam Wam szczerze, że przeglądając tą drugą nie sposób się nie uśmiechnąć, choć i rysunki piesków są przezabawne. Poniżej znajdziecie kilka zdjęć, abyście mogli zrozumieć co mam na myśli 😉

Obie książki są pełne ciekawostek o tytułowych zwierzątkach, śmiesznych obrazków. Całość napisana jest w taki sposób by zaciekawić młodego czytelnika i przekazać mu jak najwięcej informacji. Dowiecie się np. o tym, że psy rozpoznają aż 600 tysięcy zapachów, jak powinno się o nie dbać, co jedzą, jakie są etapy rozwoju psa i wiele więcej. A co z krówkami? Tu również nie brakuje informacji. Można dowiedzieć się co krowa je, po co jej rogi, poznać znane i mniej znane rasy czy też dowiedzieć się, że żołądek krowy jest czterokomorowy.

Wraz z dziećmi szczerze polecamy Wam serię książek „Wszystko o…”. Edukacja i zabawa w jednym. Wydanie jest naprawdę ładne, w twardej oprawie. To aż 64 strony ciekawostek, które mogą być świetnym pomysłem na prezent.

Książki dostępne są na stronie wydawnictwa Dragon  oraz na empik.com

Print Friendly, PDF & Email

6 comments

Dodaj komentarz