Wiosenny konkurs z 4health

Moi drodzy,

dziś mam dla Was kolejny wspaniały konkurs. Tym razem zadanie bardziej wiosenne, a nagroda po prostu pyszna 😀 Do wygrania produkty 4health. Co zrobić by wygrać?

Wystarczy dokończyć zdanie „Wiosna jest dla mnie…”

Możecie rozwinąć swoją myśl nawet do kilku zdań. W tym zadaniu liczę na Waszą kreatywność, pomysłowość, możecie też pisać po prostu z serca.

Uwaga! Biorąc udział w konkursie polub fanpage sponsora 4health

 

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj) .

 1. Zadanie konkursowe: Dokończ zdanie „Wiosna jest dla mnie…”
  Możecie rozwinąć swoją myśl nawet do kilku zdań. W tym zadaniu liczę na Waszą kreatywność, pomysłowość, możecie też pisać po prostu z serca.
 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub pod wpisem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: 1 Crunchy Cup (wybrany losowo) + 2 paczki musli (smaki losowe) + 20 batonów (po 5 szt. ze smaku) 4health Wygrywa 1 osoba.
 5. Sponsorem nagród jest 4health Uwaga! Biorąc udział w konkursie polub fanpag sponsora 4health
 6. Konkurs trwa od 25.03.2019 r. do 08.04.2019 r. (włącznie)
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 4 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzca zostanie ogłoszony w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzcy dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników laureat kontaktuje się ze sponsorem celem podania adresu do przesłania nagrody w przeciągu 48 godzin od ogłoszenia wyników. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
Print Friendly, PDF & Email

5 comments

 1. Patrycja says:

  Wiosna jest dla mnie jak aromat kurczaka z rożna po 12h pracy :D;D Przepraszam,to moje pierwsze skojarzenie z czymś czego się pragnie. Taka metafora! Ale wiosny chyba bardziej pragnęłam niż tego kurczaka 😉

  Akceptuję

 2. Ciastko says:

  Wiosna jest dla mnie czasem „odchudzania” – zrzucam wtedy kilometry szalików, kilogramy swetrów i siedmiomilowe buciory, a z szaf wyrzucam tony szpargałów – wiosną jest mi zawsze jakoś lżej na duszy i ciele!:)

 3. Tayen says:

  Wiosna to dla mnie czas przebudzenia. Słońce wpadające prze okno ogrzewa moje ciało zaspane po zimie, Ale dociera też głębiej wprost w serce pełne smutków zaklętych w melancholijne dni. I pobudza je szeptem „już czas byś się odrodziła, dam Ci siłę”

  Akceptuję

 4. Tayen says:

  Wiosna jest dla mnie również początkiem większej aktywności – aktywności kucharskiej. Zawsze z utęsknieniem czekam na sezonowe warzywa i owoce, nie te sztuczne ze sklepów. Cała radość iść na targ i wybierać, a jeszcze lepiej samemu wybrać! Słoiczki już się szykują na pierwsze soczki z mniszka lekarskiego, z kwiatów bzu. Oczywiście też będzie ściągany świeży sok z brzózek 🙂

 5. Tayen says:

  Wiosna jest dla mnie wspomnieniem mojej Babci. Moja Babcia najbardziej kochała tą porę roku. Wtedy chodziłyśmy na długie spacery po lesie czy parku. Kochała pojawiające się po zimie motyle i rozśpiewane ptaki cieszące się coraz cieplejszymi dniami. Uczyła mnie wystawiać twarz do słońca, czerpać z niego siłę i mówiła, że wszystko się odradza – takie jest prawo Przyrody. A nawet po największym zimnie ogrzeją nas wreszcie opiekuńcze promienie.

Dodaj komentarz