Wiosenne serwetki z ręcznym nadrukiem w stylu folk i kilka słów o wyrobach TEHORE

Wiosenne serwetki z ręcznym nadrukiem w stylu folk i kilka słów o wyrobach TEHORE (1)Wiosenne serwetki z ręcznym nadrukiem w stylu folk i kilka słów o wyrobach TEHORE (4)

Wiosna… choć za oknami niestety jej wciąż nie widać, przeważają szarości a nawet śnieżna biel, w moim domu nie brakuje barw. Jakiś czas temu natrafiłam na stronę TEHORE tekstylia dla wnętrz, w której znalazłam kilka wyjątkowych produktów, które dodatkowo wzbogaciły moje wnętrza. Wśród nich znalazły się m.in. piękne wiosenne serwetki z ręcznym nadrukiem w stylu folk. Bardzo lubię najróżniejsze serwetki, a te szczególnie przypadły mi do gustu. Dlaczego? O tym już za chwilę…

Kilka słów o…

TEHORE, to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, którego wyroby są znane również poza granicami naszego kraju. Wyroby TEHORE mają zastosowanie w domach, hotelach i restauracjach. W bogatej ofercie możemy znaleźć:

  • serwetki stołowe i bankietowe,
  • bieżniki,
  • pokrowce na krzesła,
  • obrusy gastronomiczne,
  • falbany bankietowe (skirtingi)
  • pościele hotelowe
    oraz pozostałe elementy galanterii stołowej oraz dekoracji okiennych takich jak: zasłony, lambrekiny, firany z woalu lub etaminy.

Zachęcam do zapoznania się z pełną ofertą TEHORE

tehore logo

Serwetki stołowe z motywem folk

Tak jak już wspominałam jednym z produktów, które chciałam Wam przedstawić są serwetki z ręcznym nadrukiem w stylu folk. Połączenie bieli i folkowego motywu nadaje im wyjątkowego uroku. Serwetka wspaniale prezentuje się na stole, wraz z wiosennym stroikiem może wspaniale wzbogacić wnętrz, może również być ciekawym elementem zdobiącym wasz świąteczny koszyk. Możliwości jest wiele, ogranicza nas jedynie wyobraźnia 😉 Serwetki są białe, motyw folkowy został nadrukowany ręcznie metodą sublimacji. Rozmiar: 35 cm x 35 cm.

 Wiosenne serwetki z ręcznym nadrukiem w stylu folk i kilka słów o wyrobach TEHORE (3)

Czy polecam?

Tak. Białe serwetki z pięknym folkowym wzorem. Dobrze wykonane. Szybka realizacja zamówienia, miła obsługa. Zachęcam do zapoznania się z całą ofertą TEHORE.

Już niedługo podzielę się z Wami moją opinią na temat innych produktów od TEHORE. Zachęcam do zaglądania na blog.

 

Korzystając z okazji już dziś życzę Was spokojnych, rodzinnych Świąt

Wiosenne serwetki z ręcznym nadrukiem w stylu folk i kilka słów o wyrobach TEHORE (2)

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz