Więcej niż my JayMcLean – recenzja

Dziś kilka słów o kolejnej książce idealnej na jesienne wieczory. „Więcej niż my” JayMcLean, to bestseller, w którym niewątpliwie nie brakuje emocji. Autorka porusza w nim naprawdę trudne tematy. I choć książka nie należy przez to do lekkich, to czyta się ją naprawdę szybko.

Historia Mikayla nie należy do tych, które są przepełnione szczęściem. Dziewczyna jednego wieczoru traci wszystko na czym jej zależało. Cały jej świat wywraca się do góry nogami, a jedyną osobą, która w tych trudnych chwilach może dać jej wsparcie okazuje się przypadkowo poznany chłopak o imieniu Jake. Jak się domyślacie rodzi się też uczucie… Jednak Jack nie jest typowym przystojniakiem bez wad. Chłopak momentami jest niesamowicie zazdrosny i porywczy… Jak to wszystko się ułoży? Czy Mikeyla odbuduje jakoś swój świat? Czy to już koniec przykrych wydarzeń? Co ją jeszcze może spotkać? O tym musicie się dowiedzieć sami.

Czy warto przeczytać tą książkę? Książka nie jest pozbawiona wad, ale czyta się ją naprawdę szybko, dzieje się dość dużo. I choć momentami cała historia wypada trochę nierealnie, to nie jest pozbawiona uroku. Jest to niewątpliwie warta uwagi propozycja. Jak dla mnie w sam raz by usiąść pod swoimi ulubionym kocykiem w szare, zimne jesienne dni i… po prostu czytać 🙂

„Więcej niż my” JayMcLean
Objętość: 304 strony
Rok wydania: 2018
Wydawnictwo: Kobiece

taniaksiazka

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz