W świecie PapilArt

W swiecie PapilArt (2)W swiecie PapilArt (3)

Moi drodzy,

dziś chciałabym zaprosić Was do wspaniałego świata papierowych form – PapilArt. Jeśli tak jak ja kochacie wypieki oferta firmy będzie dla Was idealna.

PapilArt istnieje na rynku już od 2004 roku. Firma oferuje bogaty wybór papilotek, które są wykonane z najlepszego gatunku papieru pergaminowego, tłuszczoodpornego, nadającego się do pieczenia. Posiada w swojej ofercie papilotki białe, kolorowe, keksowe, muffinowe, a nawet z nadrukiem indywidualnym. Specjalnie pod torty, ciasta i ciasteczka firma produkuje również papierowe serwetki, sztywne złote krążki, papierowe tacki oraz sztywne złote podkłady. Kolejnymi produktami są papierowe formy do pieczenia. PapilArt oferuje różnorodność kształtów (kwadratowe, prostokątne, okrągłe) i rozmiarów. Formy te znakomicie nadają się do wypieku i same w sobie są dekoracją ciasta, jego opakowaniem. Służą m.in. do wypieków: keksów, panettone, tart, ciast typu pie, babek, pierników, chleba oraz ciast na różne okazje. 

PapilArt, to wspaniałe formy, foremki, papilotki, które doskonale nadadzą się do codziennych, jak i świątecznych wypieków. Na Święta Wielkanocne możemy w szybki i prosty sposób przygotować ulubione keksy, babki, pasztety, a nawet jajeczka lub baranki.

Zapraszam Was serdecznie do zapoznania się z ofertą firmy:

Papilart

http://papilart.pl/

 

Już niedługo na blogu pojawią się pyszne, słodkie i uroczo wyglądające (, dzięki użyciu form PapilArt) propozycje. Zaglądajcie.

W swiecie PapilArt (1)

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz