W domu, na sali czy w lokalu – gdzie najlepiej zorganizować 50-te urodziny

50-te urodziny zwane też „Abrahamem” to okazja do świętowania. Choć dziś nie jest to już sędziwy wiek jak za czasów proroka, to jednak warto spędzić urodziny w wyjątkowy sposób. Pomysłów może być naprawdę wiele. Można zorganizować przyjęcie w domu, na wynajętej sali czy też po prostu pójść do restauracji uprzednio bukując stolik. Gdzie najlepiej zorganizować te okrągłe urodziny?

Impreza w domu – tylko gdy masz odpowiednio dużą przestrzeń i zamawiasz catering

Trudno sobie wyobrazić by solenizant lub jeden z jego głównych gości z najbliższej rodziny spędził swoje urodziny na gotowaniu. Tak być nie powinno, dlatego jeśli już organizujecie imprezę w domowych warunkach, to postawcie na catering. Możecie wybrać ulubione restauracyjne dania i zamówić dowóz do domu bądź osobiście odebrać zamówienie, zanim zjawią się goście. Przyda się także modny ostatnio słodki stół. Na nim mogą znaleźć się pyszne mono desery i francuskie makaroniki. Możecie oczywiście znaleźć jakiś temat przewodni imprezy i jeśli ma to być francuska kuchnia, to możecie też postawić na muzyczną oprawę w języku francuskim. Warto zorganizować przestrzeń do tańca dla chętnych, a wnętrze można oświetlić kolorowymi taśmami LED, a także żarówkami LED zmieniającymi barwę, dzięki którym uzyska się dyskotekowy klimat. W końcu współcześni 50-latkowie dansingów już nie pamiętają.

Sala na imprezę – wynajęcie umożliwia zorganizowanie wielogodzinnej zabawy z tańcami i innymi atrakcjami

Impreza w domu czy mieszkaniu może być udana, ale tylko jeśli dysponujecie sporą przestrzenią czy też macie dobre relacje z sąsiadami, którzy nie zadzwonią na policję, jeśli impreza przedłuży się. Oczywiście należy o tym poinformować, można też sąsiada zaprosić na imprezę i w ten sposób załatwić sprawę. Jednak nie zawsze organizacja w domu czy mieszkaniu to dobry pomysł i gdy chcesz naprawdę huczne obchodzić 50-te urodziny, to wynajęcie sali wydaje się najlepszą opcją. Sala na imprezę w Białymstoku dla wszystkich mieszkańców stolicy województwa podlaskiego będzie dobrą opcją, a mamy tu na myśli Atmosfera Resto Bar. Industrialny klimat z nutą glamour spodoba się każdemu. Jest też miejsce dla DJ-a lub zespołu, zatem spokojnie zorganizujesz atrakcje na 50-te urodziny. Możesz też zorganizować odpowiedni sprzęt i postawić na karaoke na imprezie. Możliwości masz naprawdę sporo. Impreza może być tematyczna podobnie jak w warunkach domowych i możesz nawet pokusić się, by goście pojawili się w kostiumach, jeśli ma być luźno i wesoło albo w określonym stylu. Menu ustalisz przy wynajmowaniu sali i na pewno znajdziesz odpowiednie propozycje, które trafią w gust każdego z gości. Imprezy w Białymstoku odbywające się w tej restauracji zbierają same pochlebne recenzje.

Kameralna impreza w restauracji też jest fajna, a po wspólnym obiedzie czy kolacji można zorganizować dodatkowe atrakcje dla solenizanta

Oczywiście solenizant obchodzący 50-te urodziny może zdecydować się na świętowanie w skromnym rodzinnym gronie i takie jego prawo. Obiad czy kolacja w restauracji w ramach rezerwacji stolika może być udanym początkiem. Następnie impreza nie musi się na tym kończyć, bo goście mogą przygotować wyjątkową niespodziankę dla solenizanta. Może być to ekstremalna przygoda o której zawsze marzył, a więc lot szybowcem albo skok ze spadochronem. Temu wydarzeniu mogą przyglądać się zaproszone najbliższe osoby. Oczywiście gdy wybieracie się do aeroklubu i wcześniej zarezerwujecie termin, to również goście będą mogli skorzystać z podobnej atrakcji czy nawet lotu szybowcem. 50-te urodziny to dopiero druga dekada życia, zatem druga młodość i tak należy do tego podchodzić i w odpowiedni nietuzinkowy sposób celebrować.

Jak jeszcze można spędzić dzień 50-tych urodzin? Wspólne wyjście na koncert czy do filharmonii bądź teatru będzie świetną opcją

Każda z opcji organizacji imprezy na 50-te urodziny może być dobra, jeśli została odpowiednio zaplanowana. Ale można te urodziny spędzić też inaczej. Zaproszenie najbliższych na wspólne pójście na koncert muzyki popularnej czy do filharmonii może być dobrym pomysłem, podobnie jak wspólne wyjście do teatru. Po takich atrakcjach zawsze można wspólnie pójść do najlepszej restauracji w mieście. Oczywiście trzeba pamiętać o wcześniejszej rezerwacji stolika.

*artykuł sponsorowany

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz