Urodziny w stylu SpongeBob. Gdzie kupić ozdoby?

14 października mój synek obchodził swoje 6 urodziny. Jejku jak ten czas szybko leci. Urodziny zorganizowałam ciut szybciej, w weekend by mógł się nimi cieszył przez pełen dzień. Atrakcji było sporo. Wyjazd do Kolejkowa, wrocławskie ZOO i oczywiście dużo prezentów. Ale pierwsze wrażenie jest podobno najważniejsze, a to… Och, żebyście widzieli jego minkę i ten ogromny wybuch radości jak zobaczył wystrój pokoju. Wymarzona urodziny w stylu SpongeBob.

Jak tylko pokazałam na Instagramie zdjęcie z urodzin od razu posypała się fala wiadomości prywatnych.

Gdzie kupiłam ozdoby. Jak się podobały solenizantowi? Czy całość dużo kosztowała? Gdzie zamówiłam tort? Co to za kula na zdjęciu pod kwiatkiem? I wiele innych.

Dlatego postanowiłam dziś zrobić mały wpis na ten temat. Trochę czasu już minęło od tamtego dnia, ale ze względu na zdrowie i inne problemy nie miałam kiedy wcześniej przygotować taki wpis dla Was. Na szczęście w końcu znalazłam chwilę 😉

Wesoła gąbka SpongeBob Kanciastoporty motywem przewodnim przyjęcia urodzinowego

Małym dzieciom nie trzeba tłumaczyć kim jest SpongeBob Kanciastoporty. Wesołą gąbkę kocha nie jedno dziecko. Czy ja przepadam za tą bajką? No może nie koniecznie 😉 Ale sama postać jest faktycznie bardzo radosna, tak samo jak wszystkie ozdoby. Gdzie można kupić takie dekoracje na urodziny? Ja co roku – czy to na urodziny córeczki, czy też urodziny synka zamawiam wszystko ze strony congee.pl Tu znajdziecie wszystko czego potrzebujecie do zorganizowania wspaniałego przyjęcia.

W zeszłym roku były urodziny w stylu Minecraft. W tym roku królował u nas SpongeBob Kanciastoporty

Balony, talerzyki papierowe, kubeczki, lampion – wszystko z ukochaną postacią z kreskówki. Mój synek był zachwycony. Gdy wszedł do pokoju było tylko słychać piski i okrzyki radości. I ten uśmiech… Dekoracje sprawdziły się w 100%

Już same kubeczki SpongeBob Kanciastoporty wywołują uśmiech na twarzy. Do tego kolorowe talerzyki. A jeśli chcecie więcej, to śmiało można dokupić jeszcze obrus urodzinowy (ja w tym roku zrezygnowałam).

Impreza urodzinowa bez baloników, to nie impreza 😉 Dlatego zamówiłam zarówno balony lateksowe z bohaterami kreskówki SpongeBob, jak i balony foliowe SpongeBob, które są z nami po dziś dzień. Synek je uwielbia. A ja jestem miło zaskoczona, że balony wciąż są całe. Brawa dla congee, że balony można zamówić od razu napełnione powietrzem lub helem. To świetne rozwiązanie.

Patryk spoglądam na wszystkim… z kwiatka 😉

Synek od razu go wypatrzył 😉

I ten lampion kula Spongebob! To był hit. Zresztą cały czas jest. Bo wciąż wisi w pokoju i cieszy nasze oczy 😉

Pyszny tort SpongeBob

Oczywiście nie ma urodzin bez tortu. W tym roku zamówiłam tort w miejscowej piekarni. Cieszył i smakiem i wyglądem 😀 Ale jeśli chcecie sami upiec tort, a nie macie zdolności cukierniczych, to polecam Wam kupić dekoracyjny opłatek SpongeBob. Szybka i zawsze trafiona dekoracja 🙂

A jak wyglądał nasz tort?

Solenizant i jego siostra byli zachwyceni. I nie wiem czy bardziej im się podobał wygląd czy smak tortu 😉

To były cudowne, niezapomniane urodziny! Dziękujemy congee.pl za niezawodną i szybką wysyłkę i wspaniałe ozdoby. Jak zawsze wszystko zgodne ze zdjęciami i opisem. Polecam zakupy na congee. Idealne ozdoby na każde przyjęcie.

 

Print Friendly, PDF & Email

6 comments

Dodaj komentarz