„Urodziny. A gdyby mieć je codziennie?” David Baddiel – recenzja książki

Książka „Urodziny. A gdyby mieć je codziennie?” autorstwa Davida Baddiela miała swoją premierę 21 marca, o czym wspominałam Wam na moim Instagramie i Facebook. Moja córeczka nie mogła się doczekać, aż zaczniemy ją czytać. W końcu sama miała niedawno urodziny 🙂 i sama by chciała, żeby jej wyjątkowy dzień był częściej 😉

Co prawda książka jest dedykowana dla dzieci powyżej 9 roku życia, ale moja 7 latka jest nią zachwycona. Głównie czytam, ale i ona sama próbuje przeczytać niektóre krótsze słowa. A co najważniejsze książka jest tak ciekawa, że moja pociecha nie mogła się doczekać kolejnego fragmentu historii (czytałam jej codziennie kawałek historii).

Ale o czym jest książka? Sam Green uwielbia obchodzić urodziny. Tak bardzo, że wypowiada nietypowe życzenie, aby móc je mieć codziennie. Życzenie z pozoru wspaniałe niesie ze sobą śmieszne sytuacje i… konsekwencje. 

Cała historia jest przepełniona humorem, czyta się ją naprawdę dobrze. I co najważniejsze – słuchające (lub czytające) dziecko nie tylko dobrze się bawi, ale też uczy o konsekwencjach niektórych zachowań. Szczerze polecamy wam książkę „Urodziny. A gdyby mieć je codziennie?” autorstwa Davida Baddiela.

Szczerze polecamy Wam tą książkę. Już dziś Wam zdradzę, że wraz z Wydawnictwem Lemoniada szykuję dla Was konkurs, w którym do wygrania będą aż dwa egzemplarze książki.

„”Urodziny. A gdyby mieć je codziennie” David Baddiel

Objętość: 392 strony
Rok wydania: 2019
Wydawnictwo Lemoniada

 

Print Friendly, PDF & Email

4 comments

Dodaj komentarz