Upominki dla gości – co wybrać, w zależności od okazji?

Upominki dla gości – co wybrać, w zależności od okazji?

Upominki dla gości stają się coraz bardziej popularną formą podziękowania za to, że goście uczestniczyli w danej uroczystości. Warto przygotować takie upominki dla gości przy okazji organizacji wesela i ślubu, komunii, czy chrzcin.

Upominki dla gości weselnych – co wybrać?

Wybór formy podziękowania dla gości weselnych wcale nie jest taki prosty, jak mogłoby się wydawać. Chwila wręczenia upominków dla gości powoli staje się piękną tradycją, którą warto, jest kontynuować. Upominki dla gości weselnych mogą mieć różne postacie, ale najczęściej są to drobne prezenty, które można zapakować do niewielkiego woreczka lub pudełeczka. Dobrym pomysłem jest zdecydowanie się na spersonalizowanie upominków dla gości weselnych. Dzięki temu goście poczują się jeszcze bardziej docenieni i będą dobrze wspominać całą uroczystość. Jako upominki dla gości weselnych proponujemy różnego rodzaju batony i ciastka. W naszej ofercie mamy między innymi miodowe ciastka z personalizacją. Ciastko jest ozdobione delikatną, lukrową dekoracją, na której możesz poprosić o umieszczenie dowolnego napisu. Mogą to być na przykład wasze imiona i data ślubu. Każde ciasteczko pakowane jest w woreczek celofanowy zamknięty złotym klipsem, co prezentuje się niezwykle elegancko.

Upominki dla gości z okazji komunii – nasze propozycje

Przyjęcie komunijne jest bardzo ważną chwilą w życiu każdego dziecka oraz jego rodziny. Sakrament przyjęcia Pierwszej Komunii jest świętowana w gronie rodziny i przyjaciół. Na komunię wiele dzieci dostaje od gości drogie prezenty. Warto im podziękować nie tylko za nie, ale również za samą obecność na przyjęciu. Upominki dla gości komunijnych powinny być niewielkie i oryginalne. Dobrym pomysłem jest podarowanie im personalizowanych słodyczy. Proponujemy między innymi batoniki zbożowe w kształcie aniołka. Batonik jest pokryty białym lukrem i zapakowany w woreczek celofanowy ze złotym klipsem. Do takiego batonika można dodać wstążeczkę w wybranym kolorze oraz bilecik. Można na nim umieścić podziękowania i imię dziecka. Słowo “dziękuję” wystarczy.

Upominki dla gości z okazji chrzcin – co można im podarować?

Chrzest podobnie jak komunia jest bardzo ważnym dniem nie tylko dla chrzczonego dziecka, ale również dla całej rodziny. Warto podziękować gościom za przybycie oraz obecność na tej pięknej uroczystości. Można to zrobić na różne sposoby, ale najlepszym pomysłem są drobne upominki dla gości. W naszej cukierni znajdziesz wyjątkowo bogaty wybór ciastek. Możesz je spersonalizować w dowolny sposób. Każde ciasteczko jest zapakowane w elegancki woreczek, więc nie ma ryzyka jego uszkodzenia.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz