Tweet cute Emma Lord – recenzja

Dziś kilka słów o książce Emmy Lord „Tweet cute„. Choć to typowa młodzieżówka, to skuszona motywem słodkich wypieków zaczęłam ją czytać i… Okazało się, że spędziłam przy niej miło czas. Słodkie wypieki, zabawne sytuacje, ciekawi bohaterowie. Idealna książka na wieczór, by zrelaksować się po ciężkim dniu.

Krótki zarys fabuły

Pepper i Jack nie przepadają za sobą. Ona jest szkolną prymuską, która musi mieć wszystko pod kontrolą. On jest klasowym klaunem. Do tego oboje są związani z rodzinnymi biznesami, gdzie podstawą jest smak i dobre przepisy. Kiedy Big League Burger kradnie kultowy przepis babci Jacka, zaczyna się wojna. Wojna na tweety… Tu wszystkie chwyty są dozwolone. Pepper i Jack nie widzą jednak o tym, że kłócąc się w social mediach, jednocześnie piszą ze sobą w anonimowej aplikacji. Jak to wszystko się skończy?

Moja opinia

Książka Emmy Lord bardzo miło mnie zaskoczyła. Myślałam, że będzie to jedna z tych prostych młodzieżówek, które niczym mnie nie zaskoczą. Okazało się, że jest inaczej. Owszem, fabuła nie była jakaś wymyślna, ale całość była tak fajnie napisana, miała tyle humoru, że całą historię przeczytałam z ogromną przyjemnością. Nie raz duży uśmiech pojawiał się na mojej twarzy. Te twitty były naprawdę zabawne. Śmiało mogę wam polecić tę książkę. Warto sięgać po takie nowości od TaniaKsiazka.pl Tu sprawdza się powiedzenie, by nie oceniać nigdy książki po okładce. Środek czasem naprawdę może pozytywnie zaskoczyć 😉

*za egzemplarz do recenzji dziękuję księgarni TaniaKsiazka.pl

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz