To nie jest dieta. Recenzja książki innej niż wszystkie.

To nie jest dieta. Recenzja książki innej niż wszystkie. (1)Dziś chciałabym polecić Wam, a w szczególności osobą zmagającym się z wagą, książkę „To nie jest dieta” Anny Gruszyńskiej autorki bloga „Wilczo Głodna”. Tak jak wspomniałam już w tytule posta książka jest inna niż wszystkie. To swego rodzaj dziennik, który pomaga nam małymi kroczkami osiągnąć wyznaczony cel. Autorka pragnie nam pokazać, że odchudzanie wcale nie musi być trudne i niemiłe. Książka napisana jest w taki sposób, że mamy wrażenie jakby porad, wskazówek i wsparcia udzielał nam przyjaciel. Na dodatek dodając do całości odrobiny humoru.

„Właśnie rozpoczynasz grę o wymarzoną sylwetkę

ROZGRYWAJĄCY: TY

PRZECIWKO: TWÓJ POTWÓR

CEL: JEDEN ROZMIAR W DÓŁ

CZAS: 30 DNI”

Tymi słowami rozpoczyna się książka i nasza walka z kilogramami.

 To nie jest dieta. Recenzja książki innej niż wszystkie. (2)

Książka podzielona została na trzydzieści „rozdziałów” odzwierciedlających 30 dni walki z nadwagą. Każdego dnia naszych zmagań z kilogramami znajdziemy nowe zadania, porady dotyczących odżywiania, ruchu i pracy nad sobą, nad swoją silną wolą, nad pokonaniem złych przyzwyczajeń. Na kartach książki notujemy nasze sukcesy bądź porażki i przyznajemy sobie punkty w postaci naklejek. Książka jest bardzo motywującym przewodnikiem w drodze do celu. Jak twierdzi sama autorka „zdrowie, witalność i mniejszy rozmiar, to kwestia… przyzwyczajenia”. Dodatkową zaletą są zabawne ilustracje, dzięki którym przyjemniej przejdziemy cały proces i przyswoimy wiedzę przekazaną nam przez autorkę.

To nie jest dieta. Recenzja książki innej niż wszystkie. (4)

To nie jest dieta. Recenzja książki innej niż wszystkie. (3)

„To nie jest dieta to program, dzięki któremu odchudzisz swoje potwory: Lenistwo, Wygodnictwo, Strach… kiedy one tracą swój ciężar, Ty tracisz kilogramy, w zamian zyskując energię życiową i blask w oku.”

Czy polecam tą książkę? Tak. To poradnik inny niż wszystkie. Napisany przez osobę, która sama miała problemy z odżywianiem i wygrała tą walkę. Lekkość, humor i to co najważniejsze – nie jest to kolejna „dieta cud”, ale nauka jak małymi kroczkami dążyć i OSIĄGNĄĆ cel.

 

Książkę możecie nabyć tutaj:

logo__zdrowepodejscie

http://zdrowepodejscie.pl/

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Print Friendly, PDF & Email

2 comments

Dodaj komentarz