Tajemnica z przeszłości Jagoda Wochlik – recenzja

Tajemnica z przeszłości książka recenzja

Wrześniowy chłód jest idealny by zatopić się w nowej lekturze. By pod ciepłym kocem przeczytać nową ciekawą historię i oderwać się na chwilę od rzeczywistości. Ostatnio w moje ręce trafiła książka Jagody Wochlik „Tajemnica z przeszłości„. To wzruszająca opowieść o więzach rodzinnych, przeszłości. Historia pełna emocji, ciepła. Historia, która wciągnęła mnie od pierwszych stron tak bardzo, że spędziłam przy niej długie godziny pod moim ulubionym ciepłym kocem.

Krótki zarys fabuły

Głównymi bohaterkami są dwie siostry – Karolina i Malwina. Powinno je łączyć wiele, niestety życie je rozdzieliło i nie mają ze sobą dobrego kontaktu. Wszystko się zmienia, gdy umiera ich dziadek. To on je wychował. Dziadek zostawia im w spadku starą leśniczówkę i prośbę. Prośbę by dziewczyny oddały listy Stefani. Tylko kim jest Stefania? O jakie listy chodzi? Siostry muszą rozwikłać wspólnie tą tajemnicę i spełnić prośbę zmarłego dziadka.

Moja opinia

Książka Jagody Wochlik to historia, w którą wciągnęła mnie od pierwszych stron. Historia pełna emocji, uczuć, zmuszająca do refleksji. Autorka stworzyła coś naprawdę pięknego. Ciekawi bohaterowie, rola rodziny, tajemnicza przeszłość i listy… Pięknie napisane listy, które pozwalają zajrzeć w przeszłość i odkryć tajemnice tej rodziny. Takie nowości z księgarni TaniaKsiazka.pl uwielbiam i szczerze polecam.

*za egzemplarz do recenzji dziękuję księgarni TaniaKsiazka.pl

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz