Szybko i zdrowo? Tak, to możliwe dzięki Danią Babci Zosi SYS

Szybko i zdrowo Tak, to możliwe dzięki Danią Babci Zosi SYS

Czy Wy również czasem nie macie czasu lub po prostu siły dosłownie na nic? W dzisiejszym zabieganym świecie jest to norma. Dlatego nie ma w tym nic dziwnego, że tak często sięga się po szybkie dania. Ale czy szybko zawsze musi oznaczać niezdrowo? Nie! Dania Babci Zosi firmy SyS, to połączenie smaku i naturalnych składników. Każdy produkt posiada czytelne etykiety, w których dokładnie opisany jest skład. Firma SyS to firma rodzinna założona w 1990 roku. Warzywa uprawiane i suszone są nieopodal niewielkiej wsi Zamiechów, czyli na czarnoziemach Podkarpacia. Pomysł na Dania Babci Zosi wyrósł z chęci połączenia tradycyjnych przepisów babcinej kuchni z zabieganiem dzisiejszego świata. Stworzone dania składają się wyłącznie z produktów naturalnego pochodzenia i jednocześnie są proste w przygotowaniu.

Produkty podzielone są na kategorie:

  • Zupy – tradycyjne smaki w kilka chwil. Receptury składają się z naturalnych składników, co sprawiają że przypominają one aromatyczne domowe wywary.
  • Placki ziemniaczane – ulubione danie w kilka chwil bez obierania i tarcia.
  • Dania z kaszy i ryżu – dobre jakościowo kasze i ryże połączone w ciekawych kompozycjach smakowych.
  • Racuchy – pomysł na szybki obiad, podwieczorek lub śniadanie w zaledwie 10 minut.
  • Warzywa suszone – baza do przyrządzania zup, sosów i innych potraw.

Zapraszam Was na stronę i fanpag producenta w celu zapoznania się z ofertą:

SyS_wspolpraca

http://firma-sys.pl/

https://www.facebook.com/firmasys/

Produkty firmy SyS już gościły w moim domy i szczerze Wam je polecam. W kilka chwil można wyczarować smaczne danie. A jeśli dodamy do tego odrobinę kulinarnej fantazji nasz posiłek może przerodzić się w coś niezwykłego i to bez większego wysiłku. Dlatego tak ucieszyła mnie możliwość podjęcia współpracy z firmą SyS. Już niedługo na blogu będziecie mogli znaleźć pyszne i szybkie dania, które nie tylko będą czarować smakiem, ale również pomysłowością i prostotą wykonania. Zaglądajcie. Wierze, że dzięki moim wskazówkom i produktom SyS i Wam uda się w kuchni wyczarować coś wspaniałego, co zachwyci Was, Waszych bliskich i znajomych.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz