Szukasz oryginalnej reklamy lub wyjątkowego prezentu? Krówki reklamowe – pysznie i dla każdego.

Krówki reklamowe - pysznie i dla każdego (1)

Szukasz oryginalnej reklamy lub wyjątkowego prezentu?

Krówki reklamowe – pysznie i dla każdego.

Krówki zna każdy z nas, większość z nas też wprost za nimi przepada. Ja jestem ich wielbicielkom od najmłodszych lat. I to właśnie te małe słodkości mogą stać się wspaniałą reklamą waszej firmy, sklepu, a nawet bloga (jeśli będzie mieli taką ochotę).  Mogą również stanowić wspaniały prezent dla weselnych gości czy na wszelkiego rodzaju przyjęcia typu urodziny, imieniny, rocznice, a także np. dzień kobiet, studniówki czy Wielkanocne krówki firmowe.

slubna_011ddkrowki-urodziny

Wyobraźnia nie ma tutaj granic – można przygotować krówki na dowolną okoliczność według własnego projektu. Wszystko jest naprawdę proste.

 przygotowanie_pliku_etykiety_70x76

 

Krówki reklamowe wytworzone są według tradycyjnej receptury i oryginalnego aromatu. Dzięki starannie dobranym proporcjom krówki mają niepowtarzalny smak i zapach, który wielu z nas kojarzy się z dzieciństwem. Przyznam szczerze, że krówki które otrzymałam w ramach testu były po prostu przepyszne i … zniknęły w mgnieniu oka 😉 Dużą ilość zjadły moje dzieci 😉

Krówki produkowane oraz pakowane są na bieżąco, zgodnie z zamówieniem. Przez pierwsze 2-3 tygodnie (przechowywane w chłodnych warunkach) krówki mają ciągnącą konsystencję tzw. „ciągutki”, „mordoklejki”, po czym powoli przechodzą w stan kruchości.

Szczegóły zamówienia:

  • Minimalne zamówienie to 5 kg i wielokrotność 5 kg czyli 10, 15, 20, 25 kg itd. (nie realizujemy zamówień pośrednich typu 6 kg, 7kg itp.).
  • Okres przydatności – 6 miesięcy
  • Rodzaj etykiety – papierowa (według własnego projektu)
  • Opakowanie zbiorcze (karton): 5 kg

Krówki są nie tylko wspaniałym pomysłem na reklamę czy prezent. Są też… wyjątkowo pyszne 🙂

Krówki reklamowe - pysznie i dla każdego (3)

 

Jeśli szukacie pomysłu m.in. na dobrą reklamę czy na oryginalne prezenty dla gości, to zachęcam Was do odwiedzin strony http://www.krowki-reklamowe.biz.pl , gdzie znajdziecie wszystkie niezbędne informacje

logo2

 

Aktualizacja z 18 listopada

W związku z Waszymi pytaniami dot. patery z personalizowanym grawerem

z pierwszego zdjęcia zachęcam Was serdecznie do odwiedzin w  sklepie MyGiftDNA.

W sklepie znajdziecie wiele wyjątkowych prezentów na każdą okazję

logo_MyGiftDNA

Krówki reklamowe - pysznie i dla każdego (1)

Print Friendly, PDF & Email

4 comments

  1. Stefan says:

    Słodkie łakocie to dobry pomysł, ale nie ukrywam, że do mnie bardziej premawia stara, dobra poligrafia. Prowadzę własną księgarnię i znacznie lepiej sprawdzają się u mnie kolorowe ulotki, które zawsze mogą posłużyć jako zakładka do książek.

Dodaj komentarz