Świąteczny konkurs z Home Green Tea Spa Wygrywają 3 osoby

Moi drodzy,

Święta już tuż tuż 🙂 By umilić Wam oczekiwanie na ten wyjątkowy czas wraz z Home Green Tea Spa zapraszam Was do udziały w przedświątecznym konkursie. Wygrywają aż 3 osoby!

Nagrody:

Nagroda za pierwsze miejsce: 1 puszka Matcha Tea + książka „Zdrowe desery i wypieki” Henrietta Inman + świeca zapachowa + słodkie Rafaello

Nagroda za drugie miejsce: książka „Filozofia smaku” Teo Vafidis

Nagroda za trzecie miejsce: książka „Rodzinne przysmaki” Kerryann Dunlop

 

Zadanie konkursowe jest naprawdę proste i wyjątkowo świąteczne 🙂

Napisz jaka jest twoja ulubiona potrawa świąteczna (słodka lub wytrawna).

Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki, przepisy itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda.

 

I spełnij pozostałe warunki konkursu określone w regulaminie:

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj) .

 1. Zadanie konkursowe: Napisz jaka jest twoja ulubiona potrawa świąteczna (słodka lub wytrawna). Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki, przepisy itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda.
 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu).
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagrody: Nagroda za pierwsze miejsce: 1 puszka Matcha Tea + książka „Zdrowe desery i wypieki” Henrietta Inman + świeca zapachowa + słodkie Rafaello  Nagroda za drugie miejsce: książka „Filozofia smaku” Teo Vafidis Nagroda za trzecie miejsce: książka „Rodzinne przysmaki” Kerryann Dunlop Wygrywają 3 osoby, każda osoba może wygrać jedną nagrodę.
 5. Sponsorem nagród jest Home Green Tea Spa Uwaga! Biorąc udział w konkursie polub fanpage sponsora: Home Green Tea Spa oraz fanpage Słodkie okruszki
 6. Konkurs trwa od 13.12.2019 r. do 19.12.2019 r. (włącznie)
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 1 dna po zakończeniu jego trwania. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzców dokonam wraz ze sponsorem. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników każdy zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba. Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
Print Friendly, PDF & Email

6 comments

 1. Majka says:

  Jaka jest moja ulubiona potrawa świąteczna? To niewątpliwie makowiec mojej babci. Robiła go z sercem. Domowa masa makowa ucierana z miłością, kruche ciasto na jajkach od własnych kur i tyle radości Nikt nie wkładał więcej serca w pieczenie ciast niż ona. A pierogi Ach pierogi Te najlepiej robiła moja ciocia. Ona na wigilię wnosiła nie tylko wyśmienite pierogi, ale też radosną atmosferę i wesołą kolędę. Brakuje mi tych dań, brakuje mi tych osób. Ja żyję w ciągłym biegu i właśnie przy przygotowaniach świątecznych mogą zatrzymać się na chwilę, przy makowcu wspomnieć babcie, a przy pierogach ciocię. Tym są święta i to zawsze będę moje ulubione potrawy. Majka

 2. Kasia says:

  Ja kocham od po prostu smażoną rybę. To może śmieszne co napiszę, ale to właśnie to danie połączyło mnie z moim mężem. To nasza tradycja. Taka prosta, pyszna, nawet lekko przypalona, ale zrobiona przez niego od serca. Kocham go za to że się stara choć w kuchni umie zrobić tylko tą rybę 😉 Byłam w nowym mieście, z bagażem doświadczeń i maluchem u boki. Sami mieliśmy spędzić te święta. Ja i mój 1,5 letni synek. Aż tu nagle dzwonek do drzwi Stoi on Zaproszenie na wigilię nie chciałam się zgodzić nie znałam go Po godzinie znów dzwonek. Otwieram drzwi a tam talerz z rybą i karteczką. „Nie jestem dobrym kucharzem, ale zapewniam że jestem dobrym człowiekiem. Czy nie znalazło by się przy wigilijnym stole miejsce dla mnie i mojej ryby?” I tak to się zaczęło i trwa już 9 lat. Świąteczny cud. Chciałabym wygrać nagrodę dla męża. Może kulinarna książka mu pomoże i ugotuje coś więcej niż rybę 😉 Akceptuję regulamin. Sponsora lubię.

Dodaj komentarz