Świąteczny konkurs z Happy Brand Wygraj 1 z 2 zestawów

Witajcie moi drodzy 🙂

Święta już tuż tuż, dlatego dziś zapraszam Was do świątecznego konkursu. Do wygrania jeden z dwóch zestawów od Happy Brand widocznych na zdjęciu (w regulaminie wymienione zostało dokładnie co znajduje się w każdym zestawie)

Co zrobić by mieć szansę na wygraną?

Dokończ zdanie „Święta, to dla mnie…”

Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa (nie musi być jedno zdanie), możecie dodać zdjęcia, obrazki itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem

lub

wpisem konkursowym na Facebook (klik)

I nie zapomnij spełnić pozostałych warunków konkursu wymienionych w regulaminie.

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj).

 1. Zadanie konkursowe:  Dokończ zdanie „Święta, to dla mnie…”

  Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa (nie musi być jedno zdanie), możecie dodać zdjęcia, obrazki itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook (klik). Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: Do wygrania jeden z zestawów (zwycięzca dokonuje wyboru który zestaw). Wygrywa 1 osoba.
  ZESTAW 1:
  1. Ozdobne pudełko z pięcioma zawieszkami na choinkę (wzór zawieszek do wyboru spośród ponad 100 wzorów z naszej oferty)
  2. Drewniana Kartka świąteczna 3D (po wyłamaniu i złożeniu elementów otrzymujemy ozdobną stojącą choinkę),
  3. Drzewko 3D
  ZESTAW 2:
  1. Drewniana deska z wygrawerowanym folkowym wzorem
  2. Drewniana łyżka grawerowana
  3. Drewniana szpatułka grawerowana
  4. Zestaw czterech grawerowanych podkładek ze sklejki drewnianej.
 5. Sponsorem nagród jest Happy Brand. Biorąc udział w konkursie miło będzie jeśli będziesz miał polubiony fanpage sponsora HappyBrand oraz fanpage Słodkie okruszki
 6. Konkurs trwa od 29.11.2020 do 10.12.2020 (włącznie). Uwaga! Konkurs został przedłużony do 13.12.2020 (włącznie).
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 4 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzców dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera lub numer paczkomatu, mail i nr telefonu) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną użyte wyłącznie w celu dokonania wysyłki, a po jej dokonaniu usunięte. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
Print Friendly, PDF & Email

10 comments

 1. Olga says:

  Święta to dla mnie wspólne przy stole biesiadowanie i przy tym, nastrojowe kolędowanie. Ciocia Zosia piecze ciasto, wujek Tadzik karpia przyrządza i jest w nim jakaś dzika rządza. Maluchy zjadają cukierki z choinki i kręcą się wokół naszej rodzinki. Babcia Aniela świeczki zapala, a dziadek Zenek strój przystraja. Zawsze jest sporo stresu i zamieszania, ale my to uwielbiamy, bo wszyscy święta kochała.

 2. jadwigejszyn says:

  Święta to dla mnie czas
  pełen Zapachów
  Bo Święta pachną choinką
  Igliwiem zielonym
  Stygnącą złotą szynką
  Prezentem gotowym
  Święta pachną makowcem
  Karpiem, piernikami
  To moment w którym nigdy
  Nie zostajemy sami
  Święta pachną miłością
  Dziecięcą radością
  Mikolajowym „ho ho”
  Wielką pomyślnością
  Zapachów są tysiące
  A każdy z nich świąteczny
  Niechaj ten czas nas zbliża
  I pozostanie wiecznym. ?♥️???

 3. Wombat says:

  Święta, to dla mnie czas radości, miłości i wspólnych spotkań z rodziną, a przede wszystkim oczekiwanie na przyjście Pana Jezusa na świat.

 4. Jagoda says:

  Święta to dla mnie czas wyjątkowy. Nic dziwnego, w końcu są raz w roku. Momenty spotkań z rodziną i przyjaciółmi, pyszne potrawy świąteczne, piękno ozdób choinkowych. Cała atmosfera Świąt Bożego Narodzenia wyzwala w Nas uczucie niewiarygodnego szczęścia i radości. Przeżyjmy te święta z otwartością serca !

 5. BEATA M says:

  święta to dla mnie ziszczone marzenie,
  że jeszcze raz przyszedł, że jest spełnienie
  że będzie blisko, jak tylko być może
  że wraz z nadejściem wspomóc nas może
  nadzieją na lepsze – cokolwiek to znaczy
  jakikolwiek los nam już dziś wyznaczy
  napełni miłością do innych i siebie
  bo czasem ja jestem w największej potrzebie
  i miłość przyniesie od siebie, rodziny
  bo to czas szczególny taki zwylke-inny

 6. Julia Sobczyńska says:

  święta to dla mnie czas magii, działań niewidocznych aniołów, które działają z podwójną mocą im bliżej jest do tego magicznego czasu. Jeżdzą one samochodem i jakoś tak mniej na siebie trąbią, uprzejmie sie do siebie uśmiechną w sklepie, przepuszczą starszą panią, kupią bułeczke potrzebującemu, a jeszcze inne cieżko pracują aby spelnic marzenia małe i duże. nie mogę się doczekać również bólu brzucha od śmiechów i pysznego jedzenia z bliskimi. Ten magiczny czas jednoczy wszystkie zranione dusze, pokłóconych bliskich oraz uczula na potrzeby innych

 7. Julia Sobczyńska says:

  święta bożegonarodzenia, to dla mnie czas magii, działań niewidocznych aniołów, które działają z podwójną mocą im bliżej jest do tego magicznego czasu. Jeżdzą one samochodem i jakoś tak mniej na siebie trąbią, uprzejmie sie do siebie uśmiechną w sklepie, przepuszczą starszą panią, kupią bułeczke potrzebującemu, a jeszcze inne cieżko pracują aby spelnic marzenia małe i duże. nie mogę się doczekać również bólu brzucha od śmiechów i pysznego jedzenia z bliskimi. Ten magiczny czas jednoczy wszystkie zranione dusze, pokłóconych bliskich oraz uczula na potrzeby innych

 8. Julia Sobczyńska says:

  święta bożegonarodzenia, to dla mnie okres magii, działań niewidocznych aniołów, które działają z podwójną mocą im bliżej jest do tego magicznego czasu. Jeżdzą one samochodem i jakoś tak mniej na siebie trąbią, uprzejmie sie do siebie uśmiechną w sklepie, przepuszczą starszą panią, kupią bułeczke potrzebującemu, a jeszcze inne cieżko pracują aby spelnic marzenia małe i duże. nie mogę się doczekać również bólu brzucha od śmiechów i pysznego jedzenia z bliskimi. Ten magiczny czas jednoczy wszystkie zranione dusze, pokłóconych bliskich oraz uczula na potrzeby innych

Dodaj komentarz