Świąteczny konkurs z Gibar. Wygraj kupon o wartości 50 zł na zakupy w słodkim sklepie.

Moi drodzy,

dziś wraz ze sponsorem Gibar Słodkości z tradycją zapraszam Was do udziału w świątecznym konkursie 😀 Do wygrania kupon o wartości 50 zł na zakupy w sklepie https://gibar-sklep.pl/ Można kupić wspaniałe słodkości na święta i nie tylko. Zajrzyjcie do sklepu i sprawdźcie jaką bogatą ofertę na Gibar 😀

Co zrobić by wygrać kupon o wartości 50 zł na zakupy w sklepie Gibar?

Wystarczy, że dokończycie zdanie: „Święta, to dla mnie…”

Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia itd ? Przekonajcie mnie, że to do Was powinna trafić nagroda. Szanse są duże ?

Nie zapomnijcie też spełni pozostałych warunków konkursu zawartych w regulaminie.

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj) .

  1. Zadanie konkursowe:  Dokończ zdanie: „Święta, to dla mnie…” Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia itd ? Przekonajcie mnie, że to do Was powinna trafić nagroda. Szanse są duże ?
  2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu, można pominąć w przypadku odpowiedzi na FB). 
  3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
  4. Nagroda: Do wygrania kupon o wartości 50 zł na zakupy w sklepie https://gibar-sklep.pl/ Wygrywa 1 osoba.
  5. Sponsorem nagród jest Gibar Słodkości z tradycją. Uwaga! Biorąc udział w konkursie polub fanpage sponsora Gibar oraz fanpage Słodkie okruszk
  6. Konkurs trwa od 04.12.2019 r. do 13.12.2019 r. (włącznie)
  7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzca zostanie ogłoszony w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzcy dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
  8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
    Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz