Superodżywcze soki i smoothie. Polecam!

Superodżywcze soki i smoothie (1)

Superodżywcze soki i smoothie (2)

Lato to czas, w którym w szczególności zaczynamy dbać o siebie i korzystać z darów natury – świeżych warzyw i owoców. Dlatego to właśnie teraz polecam Wam wspaniałą książkę „Superodżywcze soki i smoothie”. Nicola Graimes dzieli się z nami ponad 100 przepisów na zdrowie. Tak, tak na zdrowie które jest dosłownie na wyciągnięcie ręki. Regularne picie świeżych soków i smoothie z surowych składników, to wspaniała metoda na zachowanie zdrowia, odmłodzenia i odżywienia zarówno ciała, jak i umysłu. Tym, co wyróżnia tą książkę od innych jest wykorzystanie w tych pysznych napojach nie tylko świeżych owoców i warzyw, ale także superżywności, takiej jak spirulina, trawa pszeniczna, maca, baobab, jagody acai, nasiona chia czy surowe kakao i karob. W książce znajdziecie ich listę wraz ze szczegółowym opisem ich licznych właściwości zdrowotnych.

Dodatkowo, to co aż przyciąga wzrok i zachęca do przygotowania soków i smoothie, to wspaniałe zdjęcia Kate Whitaker.

Książka została podzielona na 4 tematyczne działy:

  • oczyszczające,
  • regenerujące,
  • odchudzające,
  • upiększające.

W każdym dziale znajdziemy wiele pysznych i ciekawych inspiracji na wspaniałe smoothie i soki. Przyznam Wam, że już za pierwszym razem, gdy zaczęłam przeglądać książkę nie mogłam się od niej oderwać. Zaznaczyłam bardzo wiele przepisów do wypróbowania i już następnego dnia miałam zgromadzone niezbędne składniki do kilku z nich 🙂 Przepisy są nie tylko zdrowe, ale przede wszystkim również smaczne. Składniki są podane w odpowiednich proporcjach, a przez to wzbogacanie organizmu w wartości odżywcze jest czystą, smaczną przyjemnością 🙂

Polecam Wam tą książkę!

Superodżywcze soki i smoothie (3)Superodżywcze soki i smoothie (4) Superodżywcze soki i smoothie (5)Superodżywcze soki i smoothie (6)

„Superodżywcze soki i smoothie”
Autor: Nicola Graimes
Objętość: 144 strony
Oprawa: Twarda
Książkę możecie nabyć na stronie Fundacja Źródło Życia (klik)

 

FZZ

 

Print Friendly, PDF & Email

4 comments

Dodaj komentarz