Super koktajle dla zdrowia i urody. 70 sprawdzonych przepisów.

Super koktajle dla zdrowia i urody. 70 sprawdzonych przepisów (1)

Lubicie koktajle? Ja je wprost uwielbiam i cenię ich właściwości od lat. Proste  w przygotowaniu i niezwykle zdrowe. Wystarczy kilka chwil, by dostarczyć swojemu organizmowi cenne witaminy. Koktajle są też idealne dla dzieci. Jeśli Wasze maluchy nie lubią warzyw, to w tej wersji możecie je im spokojnie przemycić. Podajcie koktajl w jakieś ciekawej szklance z rurką, a na pewno z chęcią spróbują i… wypiją do dna taką porcję witamin 😉

Jeśli szukacie inspiracji w tworzeniu zdrowych, pysznych koktajli polecam Wam książkę „Super koktajle dla zdrowia i urody” Katarzyny Błażejewskiej-Stuhr. Znajdziecie w niej 70 przepisów na koktajle wzbogacone o superfood, czyli produkty o największej zawartości cennych składników odżywczych, witamin i minerałów. Warto wprowadzić je do swojej diety.

Książka została podzielona na 10 rozdziałów:

  1. SUPERJAGODY
  2. SUPERNASIONKA
  3. SUPERZBOŻA
  4. SUPERZIÓŁKA
  5. SUPERLISTKI
  6. SUPERSHOT
  7. SUPERCZERWIEŃ
  8. SUPERPOMARAŃCZ
  9. SUPERBIAŁE
  10. SUPERZIELONE

Autorka zadbało o różnorodność i o to, aby każdy znalazł coś dla siebie. Szpinak, melon, burak, suszone morele, sok z brzozy, awokado, pokrzywa, nasiona chia… to tylko niektóre ze składników, które znajdziecie w tych pysznych propozycjach. Prosto, smacznie i zdrowo. Polecam!

„Super koktajle dla zdrowia i urody”
Autorzy: Katarzyna Błażejewska-Stuhr
Objętość: 224 strony
Wydawnictwo Zwierciadło

Super koktajle dla zdrowia i urody. 70 sprawdzonych przepisów (2)Super koktajle dla zdrowia i urody. 70 sprawdzonych przepisów (5) Super koktajle dla zdrowia i urody. 70 sprawdzonych przepisów (4) Super koktajle dla zdrowia i urody. 70 sprawdzonych przepisów (3)

Print Friendly, PDF & Email

2 comments

Dodaj komentarz