Styl, jakość, piękno – posrebrzane sztućce Hefra

Styl, jakość, piękno - posrebrzane sztućce Hefra (1)

Styl, jakość, piękno - posrebrzane sztućce Hefra (5)

Przygotowując wykwintny posiłek warto kierować się kilkoma zasadami. Danie musi być smacznie, ugotowane z sercem, ale również pięknie podane. Dlaczego?? Bo najpierw jemy oczami, a później karmimy pozostałe zmysły. Nie skupiajcie się jednak wyłącznie na ułożeniu dania, ważne są też inne elementy, jak choćby talerze, na którym je podacie oraz odpowiednie sztućce. Wybór tego ostatniego elementu jest niezwykle istotny. Tak, jak w wytwornej restauracji – wspaniale podane dania, piękne lśniące sztućce, talerze.tworzą idealną atmosferę, przy której potrawy smakują jeszcze lepiej, tak i w waszym domu może zagościć luksus.Domowe obiady, rodzinne uroczystości, spotkania przy kawie i kawałku ciasta z przyjaciółmi nabiorą zupełnie nowego wymiaru.. Jeśli wybierzemy odpowiednie sztućce uświetnią one każdy posiłek, a my będziemy się nimi cieszyć przez długie lata. To właśnie dlatego warto stawiać na jakość, styl, piękno i tradycje.

Polecam Wam zapoznać się ze wspaniałą ofertą polskiej marki Hefra.

logo_Hefra

Styl, jakość, piękno!

Znajdziecie tam najwyższej jakości sztućce i wyroby ze srebra, które mogą wam służyć latami lub spełnić rolę wspaniałego prezentu dla najbliższych, z okazji ślubu, urodzin, rocznic, a nawet narodzin dziecka. W ofercie znajdziecie galanterię oraz sztućce wykonane ze stali nierdzewnej, platerowane srebrem próby 999 lub wykonane ze srebra próby 925.

Kilka słów o firmie HEFRA

Warszawska Fabryka Platerów HEFRA S.A. jest jedynym polskim producentem srebrnych i posrebrzanych sztućców oraz galanterii stołowej, a także wysokiej jakości sztućców ze stali nierdzewnej. Firma powstała w 1961 roku z połączenia dwóch największych przedwojennych zakładów produkujących platery tj. Zakładów J. Fraget [rok zał. 1824] i Braci Henneberg [rok zał. 1856]. To już blisko 200 lat tradycji i doświadczenia. Proces produkcyjny w firmie jest kombinacją tradycyjnych i najnowocześniejszych technologii obróbkowych.

Wieloletnią misją firmy jest: 

„Dostarczanie Klientom produktów dodających życiu uroku i blasku 
– niecodziennych przedmiotów codziennego użytku
– sreber z polską duszą”. 

Sztućce i galanteria stołowa marki HEFRA zdobi stoły znakomitych restauracji i hoteli, m.in. Hoteli Prezydenckich w Polsce, Belvedere Plaza i Belvedere – Cafe Łazienki Królewskie, Ośrodek Reprezentacyjny Wojska Polskiego – Helenów i Hotele Grupy ORBIS.  Srebra podróżują też po całym świecie, jako wyposażenie restauracji i cateringu, na pokładach samolotów Polskich Linii Lotniczych LOT. Warto więc zakosztować piękna i luksusu również w naszych domach.

Ja, w mojej kolekcji,posiadam wspaniały posrebrzany zestaw obiadowy z łyżką do bulionu HEFRA

Jest idealny, by uświetnić każdą wyjątkową chwilę. Polecam go również, jako doskonały pomysł na prezent. Wkrótce zamierzam kupić podobny w prezencie dla bliskiej i wyjątkowej osoby. Zestaw jest nie tylko piękny, ale również solidny i poręczny. Sztućce platerowane są srebrem próby 999. Zestaw Rapsodia jest tego najlepszym dowodem. Produkty z tej linii nawiązują do stylu Fin de Sielce, który triumfował w sztuce europejskiej pod koniec XIX wieku. Zdobi je motyw roślinny na wzór pękającego pąka. Ich wyszukana forma sprawia, że doskonale sprawdzają się na wystawnych przyjęciach.

Styl, jakość, piękno - posrebrzane sztućce Hefra (1)

W skład zestawu wchodzą:

  • łyżka do bulionu,
  • widelec obiadowy,
  • nóż obiadowy,
  • łyżeczka do herbaty,
  • gustowne opakowanie.

Polecam wam również dwa inne produkty: 

Posrebrzaną małą łyżeczkę różyczkę

Styl, jakość, piękno - posrebrzane sztućce Hefra (7)

Nabyłam ją przede wszystkim ze względu na sentyment i piękne zdobienia. Zapewne nie raz widzieliście na moich zdjęciach podobną łyżeczkę. Od lat szukałam drugiej. Oferta firmy HEFRA mnie nie zawiodła. Znalazłam wymarzoną małą łyżeczkę z rękojeścią w kształcie kwiatu róży. Łyżeczka doskonale nadaje się jako łyżeczka do cukru, do lodów lub mniejszych deserów. W dodatku jest platerowana srebrem. Polecam wam ją również, jako formę wyjątkowego, niepowtarzalnego prezentu dla bliskiej osoby -na pewno będzie zachwycona.

Styl, jakość, piękno - posrebrzane sztućce Hefra (4) Styl, jakość, piękno - posrebrzane sztućce Hefra (3) Styl, jakość, piękno - posrebrzane sztućce Hefra (2)

Urocza posrebrzana łyżeczka do soli

Urzeka pięknem. Posiada delikatne zdobienia, które nadają jej uroku. Może być wspaniałym prezentem i ozdobą (zwłaszcza dla kolekcjonerów). Jest paterowana srebrem próby 999.

Styl, jakość, piękno - posrebrzane sztućce Hefra (6)

 Polecam Wam zapoznać się z ofertą firmy HEFRA.

Wierzę, że i Wy znajdziecie w niej coś co Was zachwyci.

Print Friendly, PDF & Email

4 comments

Dodaj komentarz