Sprawdź kto wygrał

Moi drodzy,
 
w imieniu swoim i sponsora dziękuję Wam za tak liczny udział w konkursie. Wybór zwycięzcy jak zawsze nie był łatwy. Tu od razu przypominam – zwracajcie uwagę na warunki konkursu, samo słowo „gram” nie wystarczy, trzeba wykonać zadanie np. dokończenie zdania, odpowiedzieć na pytanie, przesłać przepis itd (jakie zadanie – to zawsze widnieje w regulaminie). To tylko mała uwaga odnośnie przyszłych zabaw. Przypominam, że wciąż trwają 3 inne konkursy 🙂 Szczegóły znajdziecie tutaj (klik)
 
Zanim ogłoszę wyniki przypomnę tylko, że wybór jest ostateczny i proszę o zrozumienie intencji konkursu. To jest zabawa, zgłoszeń jest wiele (bardzo dużo na to czasu poświęcam, na czytanie i sprawdzanie czy spełniliście warunki zawarte w regulaminie), a wygrać mogła określona w regulaminie ilość osób. Bardzo Was proszę, aby nie pojawiały się jakieś pretensje itd. Staram się dla Was, aby konkursów było więcej, aby więcej osób miało uśmiech na twarzy. Pamiętajcie, to jest zabawa!
 
Monika Z.Gram o soki od Sadvit, bo chce sprawić radość mojej córeczce!   Od czterech lat baczniej przyglądam się produktom które lądują na naszych talerzach. Staram się włączyć do naszej diety zdecydowanie więcej warzyw i owoców. W końcu świeże, naturalne rośliny to samo zdrowie. Uważam, SOK czy KOKTAJL to najsmaczniejsza i najprostsza forma podania naszemu organizmowi porcji witamin i składników odżywczych. Moja córeczka nie przepada za surówkami. Nawet oryginalnie przygotowane kanapki nie są dla Niej apetyczne. Jedyną formą dostarczania do jej brzuszka warzyw i owoców to KOLOROWY BAJKOWY SOK. Aż trudno uwierzyć, że tak je uwielbia. Pije je każdego dnia. Czasem nawet dwa, trzy razy dziennie do obiadu i na deser. Cała Moja rodzina w ten mądry sposób dostarcza witamin organizmowi wiec zgłaszam się z miłości do naszych brzuszków. 🍈🍎🥭🍑🍒🥦🍍”

Uwaga!

Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

Treść oświadczenia:

“ Ja (imię i nazwisko) oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Regulaminem konkursu przeprowadzanego przez Stronę „Słodkie okruszki – piecz i gotuj z sercem”. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem Konkursu. Oświadczam dodatkowo, że zostałem/zostałam poinformowany/-a, że Administratorem moich danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia Konkursu i wyłonienia zwycięzców jest Administrator strony slodkieokruszki.pl. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, poza upoważnionymi na podstawie przepisów prawa. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania. “
Print Friendly, PDF & Email

One comment

Dodaj komentarz