Sprawdź kto wygrał zestaw sztućców od Home Inspiration

Moi drodzy,

w imieniu swoim i sponsora dziękuję Wam za udział w konkursie. Wybór zwycięzcy jak zawsze nie był łatwy.  Zgłoszeń było naprawdę wiele.

Zanim ogłoszę wyniki przypomnę tylko, że wybór jest ostateczny i proszę o zrozumienie intencji konkursu. To jest zabawa, zgłoszeń jest wiele (bardzo dużo na to czasu poświęcam, na czytanie i sprawdzanie czy spełniliście warunki zawarte w regulaminie), a wygrać mogła określona w regulaminie ilość osób. Bardzo Was proszę, aby nie pojawiały się jakieś pretensje itd. Staram się dla Was, aby konkursów było więcej, aby więcej osób miało uśmiech na twarzy. Pamiętajcie, to jest zabawa!

Karolina D. ❣️? Z wielką przyjemnością biorę udział w konkursie ?❣️
Gram o zestaw sztućców wzór nr.1 ?
A dlaczego to ja Powinnam wygrać ten fantastyczny zestaw ?
Od pewnego czasu wiele zmieniło się w moim życiu 🙂 Razem z mężem w końcu podjęliśmy ważną decyzję w swoim życiu i kupiliśmy mieszkanie 😉 Zaczęliśmy je remontować . Pokój dziecięcy oraz nasz mamy skończony teraz mąż powoli kończy kuchnie 😉 I cała frajda zostaje na koniec dla mnie – meblowanie , dodatki ??
Taki zestaw z pewnością bym nam się przydał 😉 Cenie siebie prostotę i nowoczesność a ten zestaw właśnie taki jest ? Jest po prostu cudowny ❣️ Zaszczytem byłoby go używanie bo jest to pewne że posłużył by nam na lata ? i byłby to idealny prezent na nowe mieszkanie ?
Gdybym go wygrała pięknie bym podziękowała i stronę na 6 z plusem rekomendowała 😉
Zatem udział swój zgłaszam i znajome do zabawy zapraszam: (…)

Proszę o przesłanie oświadczenia i danych wymienionych w regulaminie konkursu.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz