Sprawdź kto wygrał zestaw od Jagodowe Pole

Moi drodzy,

dziś przychodzę do Was z wynikami kolejnego konkursu. Dziękuję Wam za cierpliwość.

Zanim ogłoszę wyniki przypomnę tylko, że wybór jest ostateczny i proszę o zrozumienie intencji konkursu. To jest zabawa, zgłoszeń jest wiele (bardzo dużo na to czasu poświęcam, na czytanie i sprawdzanie czy spełniliście warunki zawarte w regulaminie), a wygrać mogła określona w regulaminie ilość osób. Bardzo Was proszę, aby nie pojawiały się jakieś pretensje itd. Staram się dla Was, aby konkursów było więcej, aby więcej osób miało uśmiech na twarzy. Pamiętajcie, to jest zabawa!

Wybór zwycięskich zgłoszeń był bardzo trudny. Ostatecznie zwyciężyły dwie Panie:

Wygrywa Pani Ania K (zgłoszenie na blogu). Pani Ania wygrywa zestaw nr 1.

Próbowałam się zgłaszać przez FB jednak mój komentarz nie chciał się dodać dlatego spróbuję tutaj.Regulamin AKCEPTUJĘ.
Moja mama na początku tego roku okazała się być dla mnie kimś jeszcze ważniejszym. Zawsze ją kochałam i doceniałam. Ale teraz wiem, że jest nie tylko mamą ale najlepszą przyjaciółką i MOIM ANIOŁEM. Moim i mojej małej córeczki. Los chciał, że sama zostałam mamą w okolicznościach nie bajkowych. Miał być ślub, ale mój książe z bajki okazał się żabą, a może i wstrętnym ropuchem??? Nie będę się tu o nim rozpisywać. Jednak mój Anioł Stróż – moja mama się nie poddała. Otuliła mnie skrzydlami jeszcze mocniej, mnie i moją córeczkę.I teraz razem idziemy przez życie. Ja wiem, że bycie mamą to najpiękniejsza rzecz jaka mnie mogła spotkać i wiem, że gdyby nie moja mama to wszystko mogłoby się skończyć inaczej. KOCHAM MOJĄ MAMĘ NAD ŻYCIE I MAM NADZIEJĘ, ŻE SAMA BĘDĘ WŁAŚNIE TAKĄ MAMĄ JAK ONA. Gram dla niej. Ona docenia takie gesty, a ja kocham jej zaskoczenie, gdy robię jej takie niespodzianki. Jeśli los dopisze, może razem siądziemy przy pysznych drożdżowych racuchach z dżemem jagodowym ? Kocham drożdżowe racuchy, a moja mama robi najlepsze <3 M-miłość na wieki A-anielska ochrona M-moja najlepsza A-anielska obrona MAMA <3 <3 <3 <3 <3″

Pani Beata K. (zgłoszenie na FB) Pani Beata wygrywa zestaw nr 2.

Tak pięknie zapakowane, że aż oczy cieszą. Ale założę się, że to co nieznane – smak wewnątrz – to będzie dopiero uciechą. Z moją mamą od lat nić porozumienia wije się wielka. Ona przywódczyni, ja wierna naśladowczyni. Razem przez świat ramię w ramię podążamy. Jakie by było moje życie bez mamy? Obym się nie musiała tego zbyt prędko dowiedzieć, bo wiem że świat by mi się zawalił. Czy umiem bez niej żyć? Tak szczerze – nie chcę tego wiedzieć. Rymy już gubię, język mi się pląta. Napiszę prosto. KOCHAM MOJĄ MATULĘ ona jest dla mnie mamą, podporą, przyjaciółką, pamiętnikiem, zawsze wysłucha, zawsze wytrze łze, zawsze pomoże, zawsze przytuli, zawsze utuli i nigdy nie zostawi w potrzebie. Z nią nawet ciasta mi się udają, choć słaby ze mnie cukiernik. Gdy tort ostatnio okazał się katastrofą. Raz dwa i go naprawiła i moją imprezę uratowała. Niby niewiele niby drobiazg, a jednak. Moja mama zawsze jest obok i za to ją kocham nad życie. Wiem, że różnie ludzie maja, ale ja z moją mama. My dwie to jedno! Dlatego gram dla niej. Bo małe upominki dla tak cudownej mamy można dawać i bez okazji. Kochajmy nasze mamy, pamiętajmy, doceniajmy, nie kłóćmy się. Mama to nie tylko osoba, która nosiła nas pod sercem 9 miesiecy. Ona to serce ma dla nas dosłownie na dłoni. Ja to widzę każdego dnia. Czasem aż łza się kręci ile ona dla mnie robi. Nie ważne czy jest zmęczona. Ja jestem na pierwszym miejscu. Jej miłość widać gołym okiem i dziekuję niebiosą, że zesłały mnie do takiej rodziny i obdarowały taką wspaniała mamą.

Aby nie było nieporozumień – obie Panie zostały powiadomione o wygranej w wiadomościach prywatnych (przez FB/mailowo).

UWAGA!

Po ogłoszeniu wyników każdy zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl (lub opcjonalnie w wiadomości prywatnej na FB). Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te są niezbędne w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

Zwycięzca konkursu wraz z danymi adresowymi winien wysłać w tej samej wiadomości oświadczenie o treści:
 
“ Ja (imię i nazwisko) oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Regulaminem konkursu przeprowadzanego przez Stronę „Słodkie okruszki – piecz i gotuj z sercem”. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem Konkursu. Oświadczam dodatkowo, że zostałem/zostałam poinformowany/-a, że Administratorem moich danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia Konkursu i wyłonienia zwycięzców jest Administrator strony slodkieokruszki.pl. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, poza upoważnionymi na podstawie przepisów prawa. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania. “
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz