Sprawdź kto wygrał zestaw kaw i herbatę od Explosia Coffee

Witajcie moi drodzy,

w imieniu swoim i sponsora dziękuję za każde zgłoszenie i cierpliwość 🙂 Wybór jak zawsze nie był łatwy. Mała uwaga – pamiętajcie, że sprawdzam zgłoszenia i kopie odpowiedzi innych osób np. z innych konkursów od razu są odrzucane (bawmy się uczciwie i szanujmy prawa autorskie).

Przypominam też, że wybór jest ostateczny i proszę o zrozumienie intencji konkursu. To jest zabawa, zgłoszeń jest wiele (bardzo dużo na to czasu poświęcam, na czytanie i sprawdzanie czy spełniliście warunki zawarte w regulaminie), a wygrać mogła określona w regulaminie ilość osób. Bardzo Was proszę, aby nie pojawiały się jakieś pretensje itd. Staram się dla Was, aby konkursów było więcej, aby więcej osób miało uśmiech na twarzy. Pamiętajcie, to jest zabawa!

Nie przedłużając dłużej…

Nagrodę wygrywa Pani Krystyna J.

Kawa to mój typ.. 😉

☕️ Żyje w szybkim tempie. Praca, dom, rodzina. Budzik wybija 6.00. Słychać Śpiew ptaków, pierwsze promyki słońca wdzierają się do domu.. Włączam czajnik i radio.. Przygotowuje dwa kupki pachnącej, aromatycznej kawy i chrupiące kanapki z masłem orzechowym. Po chwili słuchać krzątanie się po domu.

To Moja nastoletnia córka powraca do świata żywych. Wchodząc do kuchni jest już zazwyczaj ubrana i na pół wyszykowana do szkoły. Zawsze całusem wita Mnie na „dzień dobry”. Siadamy do stołu. Zatapiamy się w smaku kawy. Jej usta są zawsze „zaznaczone” gęstą pianką. Powoli delektujemy się smakiem. Obie uwielbiamy ogrzewać dłonie ciepłem kubka. To u nas rodzinne. .. W międzyczasie córka dokańcza Swój makijaż i opowiada o planach na dziś. Jest szalona. Ma mnóstwo pozytywnej energii.. Czasem zastanawiam się czy kofeina z kawy jest jej naprawdę potrzebna. <3″

 

Uwaga!

Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

Treść oświadczenia:

“ Ja (imię i nazwisko) oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Regulaminem konkursu przeprowadzanego przez Stronę „Słodkie okruszki – piecz i gotuj z sercem”. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem Konkursu. Oświadczam dodatkowo, że zostałem/zostałam poinformowany/-a, że Administratorem moich danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia Konkursu i wyłonienia zwycięzców jest Administrator strony slodkieokruszki.pl. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, poza upoważnionymi na podstawie przepisów prawa. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania. “
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz