Sprawdź kto wygrał zabawę z Ecolu

Moi drodzy,

w imieniu swoim i sponsora dziękuję Wam za udział w zabawie. Wybór zwycięzców (tak, tak tym razem wygrywają aż 3 osoby) jak zawsze nie był łatwy.

Zanim ogłoszę wyniki przypomnę tylko, że wybór jest ostateczny i proszę o zrozumienie intencji konkursu. To jest zabawa, zgłoszeń jest wiele (bardzo dużo na to czasu poświęcam, na czytanie i sprawdzanie czy spełniliście warunki zawarte w regulaminie), a wygrać mogła określona w regulaminie ilość osób. Bardzo Was proszę, aby nie pojawiały się jakieś pretensje itd. Staram się dla Was, aby konkursów było więcej, aby więcej osób miało uśmiech na twarzy. Pamiętajcie, to jest zabawa!

A nagrody trafiają do…

Pani Katarzyna J. ? Od najmłodszych lat uwielbiałam „rządzić” starszym rodzeństwem. Rodzice powtarzają, że charakter przywódczy mam we krwi. Nie bez przyczyny kierunkiem moich studiów było zarządzenie z którym się utożsamiam. Zarówno w pracy jak i w domu czuje się odpowiedzialna za większość odejmowanych decyzji. To do mnie należy wyznaczenie domowych obowiązków tworzenie listy zakupów czy przypominanie o ważnych rodzinnych wyjściach. Jestem niczym muza dla moich dzieci. Perswazje opanowałam do perfekcji. Utrzymanie czystości jest dla mnie priorytetem w delektowaniu się czystością na każdym stopniu mieszkania. Uważam, że odkładanie na swoje miejsce przedmiotów to pół sukcesu, za drugie pół odpowiada nasze dobre zorganizowanie i perfekcja, która nakłania nas na posprzątanie bałaganu który wyrządziliśmy. Małe zmiany pozwalają nas cieszyć się dużymi rzeczami. Czasem wystarczy naprawdę niewiele np. rodzinne odkładanie naczyń do zmywarki po jedzeniu, regularna organizacja prania czy rodzinne mycie okien by świat zza szyby wydawał się lepszy, a nasz dom lśnił przykładem. Marzę o zestawie od Słodkie okruszki z którym przyspieszę porządki..”

Pani Katarzyna A. „?? z przyjemnością i uśmiechem biorę udział gdyż bardzo jestem ciekawa tej nowej dla mnie firmy. Jestem tuż przed porodem zatem każda pomoc przy porządkach jest dla mnie bardzo ważna. Z pewnością sprzątanie z tymi środkami będzie przyjemnością a oszczędzony czas przeznaczę na zabawę z moją córcią. Zatem nadzieję w sercu zachowam, mocno kciuki trzymając by to do mnie uśmiechnął się los??”

Pani Julia K. Z córeczką robimy porządki stale.
Bawimy się przy tym doskonale.
Środki czystości bardzo by się przydały podczas wakacji.
Wtedy będziemy miały z Anusią mnóstwo atrakcji.
Odświeżymy dywany, umyjemy podłogi.
Z łazienki wykurzymy kamienia złogi.
Tylko z Ecolu- Nowy wymiar czystości możliwa jest taka akcja.
Inaczej grozi nam z domu ewakuacja .
Bo w każdy kąt wdziera się brud i kurz.
Musimy go wykurzyć i już ;)”

Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej przez FB lub mail w celu dalszych instrukcji.

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz