Sprawdź kto wygrał soki od Zielona Tłocznia

Witajcie moi drodzy,

przepraszam Was za opóźnienie w wynikach konkursu. Życie różnie się układa… Nie mniej już są. A niedługo pojawi się też pyszny przepis z sokami od Zielona Tłocznia  🙂 Jednak wracając do zabawy… Wybór jak zawsze był ogromnie trudny. Niestety zgodnie z regulaminem wygrać mogła tylko jedna osoba.

Przypominam, że wybór jest ostateczny i proszę o zrozumienie intencji konkursu. To jest zabawa, zgłoszeń jest wiele (bardzo dużo na to czasu poświęcam, na czytanie i sprawdzanie czy spełniliście warunki zawarte w regulaminie), a wygrać mogła określona w regulaminie ilość osób. Bardzo Was proszę, aby nie pojawiały się jakieś pretensje itd. Staram się dla Was, aby konkursów było więcej, aby więcej osób miało uśmiech na twarzy. Pamiętajcie, to jest zabawa!

A soki wygrywa…

Pani Anna M. i jej dwie księżniczki 😉 Na zdrowie!

(laureatka zostanie powiadomiona o wygranej również przez FB, aby nie było nieporozumień)

Uwaga!

Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

Dodatkowo proszę o wskazanie 4 wybranych soków (smaki) spośród: malina, żurawina, aronia, czarna porzeczka, czarny bez, dzika róża, pokrzywa, borówka amerykańska, rokitnik, goja. 

Treść oświadczenia:

“ Ja (imię i nazwisko) oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Regulaminem konkursu przeprowadzanego przez Stronę „Słodkie okruszki – piecz i gotuj z sercem”. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem Konkursu. Oświadczam dodatkowo, że zostałem/zostałam poinformowany/-a, że Administratorem moich danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia Konkursu i wyłonienia zwycięzców jest Administrator strony slodkieokruszki.pl. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, poza upoważnionymi na podstawie przepisów prawa. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania. “
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz