Sprawdź kto wygrał pyszną kawę od Lafaye

Moi drodzy,

przyszedł czas na ogłoszenie wyników kolejnego konkursu. Przepraszam Was za opóźnienie. Wyniki powinny ukazać się wczoraj, ale niestety dopadła mnie choroba. Dziś już lepiej, już po filiżance pysznej kawy od Palarnia kawy Lafaye i można działać. Wybór jak zawsze był bardzo trudny, bo jesteście naprawdę pomysłowi 😉 Ale wygrać dziś mogły tylko 3 osoby.

Przypominam, że wybór jest ostateczny i proszę o zrozumienie intencji konkursu. Pamiętajcie, to jest zabawa! Cały czas staram się, by pojawiały się nowe konkursy, by móc nagrodzić i uszczęśliwić więcej osób. Na blogu wciąż trwa konkurs gdzie do wygrania jest 1 kg pysznych krówek, a niedługo pojawią się kolejne zabawy z nagrodami.

Wracając do wyników obecnego konkursu… Gratuluję i czekam na dane do wysyłki od Pań:

Sonia G.

Margaretta J-Z

Oliwia M.

 

Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłonione w konkursie osoby nie podadzą w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz