Sprawdź kto wygrał konkurs z Vitamizu

Upały wciąż nie odpuszczają. Dlatego w takie dni jeszcze chętniej sięgamy po orzeźwiające napoje. Ja polecam Was spróbować napojów od Vitamizu (mix). Wśród nich znajdziecie Oranżadę Wyborową, pyszną i wyjątkową Vegan Cola oraz Ginger i Yerba Mate. Polecam.

Już za kilka dni takie pyszne orzeźwienie trafi w ręce zwycięzcy (cała zgrzewka). Kto wygrał konkurs z Vitamizu?

Nagroda trafia do Pani Emi Jas

Gratuluję i proszę o przesłanie niezbędnych danych do wysyłki nagrody oraz oświadczenia.

Przypominam, że wybór jest ostateczny i proszę o zrozumienie intencji konkursu. Pamiętajcie, to jest zabawa! Cały czas staram się, by pojawiały się nowe konkursy, by móc nagrodzić i uszczęśliwić więcej osób. Tym którym dziś się nie udało przypominam, że na blogu i fanpage wciąż trwa inny konkurs, a już niedługo pojawi się następny ?

 

Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz