Sprawdź kto wygrał gofrownicę Dezal

Moi drodzy,

wraz ze sponsorem dziękuję Wam za tak liczny udział w konkursie. Zgłoszeń było naprawdę wiele, tym samym wybór był ogromnie trudny.

Zanim ogłoszę wyniki przypomnę tylko, że wybór jest ostateczny i proszę o zrozumienie intencji konkursu. To jest zabawa, zgłoszeń jest wiele (bardzo dużo na to czasu poświęcam, na czytanie i sprawdzanie czy spełniliście warunki zawarte w regulaminie), a wygrać mogła określona w regulaminie ilość osób. Bardzo Was proszę, aby nie pojawiały się jakieś pretensje itd. Staram się dla Was, aby konkursów było więcej, aby więcej osób miało uśmiech na twarzy. Pamiętajcie, to jest zabawa!

Dziś gratuluję Pani Teresie D.

Całą rodziną uwielbiamy gofry na słodko z dużą dawką serca przy ich przygotowaniu ❤️❤️❤️ Nie zaszkodzi odrobina – słodkiego i lekkiego podmuchu wiatru (cukru pudru); zabawa w bajeczne chmurki (bitą śmietaną); trochę porannej rosy na kaloszach przy zbieraniu truskawek; przygoda ze szpakami, których w tym roku wyjątkowo mało, przy zbieraniu czereśni; uśmiech na twarzy, który zagościł u dzieci na widok pierwszych czerwonych porzeczek (większość z nich zniknęła już pod krzaczkiem ) i trochę aromatu i orzeźwienia mięty, która błogo sobie rośnie od paru lat w doniczce. Wszystko w towarzystwie pięknych i dzikich chabrów ??? Zapraszamy na gofry z sercem i od serca ❤️❤️❤️

Uwaga!

Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

Treść oświadczenia:

“ Ja (imię i nazwisko) oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Regulaminem konkursu przeprowadzanego przez Stronę „Słodkie okruszki – piecz i gotuj z sercem”. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem Konkursu. Oświadczam dodatkowo, że zostałem/zostałam poinformowany/-a, że Administratorem moich danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia Konkursu i wyłonienia zwycięzców jest Administrator strony slodkieokruszki.pl. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, poza upoważnionymi na podstawie przepisów prawa. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania. “
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz