Sprawdź kto wygrał 3 kg cukierków od Gibar

Moi drodzy,

przyszedł czas na ogłoszenie wyników słodkiego konkursu. Oj miałam nie lada wyzwanie by wybrać zwycięzcę. Niestety nagroda jest tylko jedna, a ciekawych zgłoszeń było wiele. Tych, którym się dziś nie udało wygrać zapraszam do udziału w kolejnych konkursach. Zdradzę Wam, że już niedługo ruszy kolejny słodki konkurs 😉 Przypominam również, że wybór jest ostateczny i proszę o zrozumienie intencji konkursu. Pamiętajcie, to jest zabawa 🙂

A słodką nagrodę od Gibar Słodkości z tradycją wygrywa Pani Monika K.

Monika K.Ostatnio zapytałam moją córkę co najbardziej lubi robić z Babcią a ona na to , że kombinować no to pytam co to znaczy a ona na to mamo nawet nie wiesz ile babcia musi się nakombinować by mi dać cukierki żebyś ty nie widziała Tak więc gram o cukierki dla córki i mojej mamy by nareszcie nie musiały kombinować tylko się smakiem delektować.”

 

Uwaga! Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz