Sprawdź kto wygrał 1 kg włoskiej kawy + niespodziankę od Horeca Caffe

Moi drodzy,

dziękuję Wam za tak liczny udział w konkursie. Sporo czasu zajęło mi czytanie waszych odpowiedzi i sprawdzanie czy spełniliście warunki konkursu (pamiętajcie, aby dobrze czytać regulamin). Wybór nie był łatwy, każde zgłoszenie było ciekawe, oryginalne, było co czytać i miałam naprawdę „niezły orzech do zgryzienia”.

Wiem, że niektórym będzie przykro, dlatego już dziś mam dla Was dobrą wiadomość ? W związku z Waszą aktywnością na blogu na dniach pojawi się kolejny konkursu,, w którym będę mogła nagrodzić 4 lub 5 osób ?

Przypominam również, że wybór jest ostateczny i proszę o zrozumienie intencji konkursu. To jest zabawa, zgłoszeń jest wiele (bardzo dużo na to czasu poświęcam, na czytanie i sprawdzanie czy spełniliście warunki zawarte w regulaminie), a wygrać mogła tylko jedna osoba. Bardzo Was proszę, aby nie pojawiały się jakieś pretensje itd jak to już niestety bywało. Staram się dla Was, aby konkursów było więcej, aby więcej osób miało uśmiech na twarzy. Pamiętajcie, to jest zabawa!

A dziś gratuluję Pani Kazimiera W.

Kawa dla mnie to raj, to dla mnie budzik na życzenie, który pobudza mnie do życia, do aktywności, pita z rana pozwala mi na pozytywne ułożenie sobie planu na cały dzień. Chwila z kubkiem kawy pozwala mi się zresetować, złapać oddech, to chwila która sprawia, że przez cały dzień chce mi się chcieć.
Bez kawy to tak jak bez tlenu po prostu nie funkcjonuję, bez niej nie wyobrażam sobie życia. Kawa poprawia mój nastrój a jej zapach pobudza moje zmysły. Dlatego bardzo bym chciała wygrać od Organizatora tego konkursu Słodkie okruszki oraz od Sponsora tej zacnej nagrody 1 kg włoskiej kawy + niespodziankę od Horeca Caffe.”

Pani Kazimiero czekam na Pani dane ?

 

Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

Zwycięzca konkursu wraz z danymi adresowymi winien wysłać w tej samej wiadomości oświadczenie o treści:
 
“ Ja (imię i nazwisko) oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Regulaminem konkursu przeprowadzanego przez Stronę „Słodkie okruszki – piecz i gotuj z sercem”. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem Konkursu. Oświadczam dodatkowo, że zostałem/zostałam poinformowany/-a, że Administratorem moich danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia Konkursu i wyłonienia zwycięzców jest Administrator strony slodkieokruszki.pl. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, poza upoważnionymi na podstawie przepisów prawa. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania. “
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz