Sprawdź kto wygrał 1 kg krówek od Sklep Z Krówkami

Moi drodzy,

dziękuję Wam za zrozumienie i cierpliwość. Raz jeszcze przepraszam za opóźnienie w publikacji wyników. Niestety ostatnie dni są dla nas pod znakiem chorób. Nie mniej zawsze o Was pamiętam. Wybór zwycięzcy był jak zawsze trudny. Ale musiałam go podjąć.

Przypominam, że wybór jest ostateczny i proszę o zrozumienie intencji konkursu. Pamiętajcie, to jest zabawa! Cały czas staram się, by pojawiały się nowe konkursy, by móc nagrodzić i uszczęśliwić więcej osób. Wciąż trawa jeszcze jeden konkurs – zachęcam do udziału. Wszystkie aktualne konkursy znajdziecie tutaj (klik)

Nagroda trafi do…

Pani Magdaleny Sz. i jej córeczki 🙂 Korzystając z okazji już dziś życzę wszystkiego co najlepsze małej solenizantce. Mam nadzieję, że krówki osłodzą jej ten wyjątkowy dzień.

Po ogłoszeniu wyników każdy zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych (imię, nazwisko, adres, mail kontaktowy i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłonione w konkursie osoby nie podadzą w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz