Sprawdź gdzie najlepiej zrobić świąteczne zakupy przez Internet

Do Świąt zostało już zaledwie kilka dni. Gorączkowe przygotowania, niewielka ilość czasu, duże ilości zakupów. Często w takiej sytuacji wybieramy zakupy z dostawą do domu. Jest to niewątpliwie bardzo dobre rozwiązanie zwłaszcza teraz, gdy kolejki w sklepach zaczynają być coraz większe, a nam najnormalniej w świecie zaczyna brakować czasu. Ale, gdzie najlepiej zrobić świąteczne zakupy przez Internet? Która internetowy sklep spożywczy sprawdzi się tu najlepiej? Gdzie znajdziemy najtańszy supermarket? (w końcu przed Świętami warto też zaoszczędzić, wydatków jest sporo, a produkty spożywcze to jedna z podstawowych rzeczy)

Szukając odpowiedzi na te pytania trafiłam na stronę https://www.topspozywcze.pl Jest to jedymy w polskim internecie ranking, który regularnie porównuje oferty i ceny supermarketów oferujących zakupy spożywcze online, jak Tesco, Auchan Direct, Frisco, Piotr i Paweł, Leclerc itd.

Kryteria, którymi autorzy strony kierują się podczas oceny poszczególnych sklepów, to przede wszystkim:

  • Cena stworzonego koszyka produktów
  • Cena dostawy i wygoda dostawy (godziny dostaw, ilość dni w tygodniu w których dostawy są realizowane, długość okna godzinowego w którym może pojawić się kurier)
  • Dostępne opcje płatności
  • Wygoda obsługi strony www

Jak to wygląda w praktyce?

Przykład zestawienia z października 2018 roku:

Nie wiem jak Wy, ale ja bardzo lubię tego typu strony. Jasna, czytelna, rzetelna ocena. Od razu wiem, który sklep ma najbardziej elastyczne godziny dostawy, gdzie mogę liczyć na otrzymanie zamówienia w weekend, gdzie znajdę dużą opcję płatności. Dla mnie to niezwykle ważne informacje.

Znacie tą stronę? Korzystacie z takich internetowych rankingów (z różnych dziedzin)?

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz