Sprawdź do kogo trafią pyszne śliwki od Alta Saska

Moi drodzy,

w imieniu swoim i sponsora dziękuję Wam za udział w zabawie. Wybór zwycięzcy jak zawsze nie był łatwy.

Zanim ogłoszę wyniki przypomnę tylko, że wybór jest ostateczny i proszę o zrozumienie intencji konkursu. To jest zabawa, zgłoszeń jest wiele (bardzo dużo na to czasu poświęcam, na czytanie i sprawdzanie czy spełniliście warunki zawarte w regulaminie), a wygrać mogła określona w regulaminie ilość osób. Bardzo Was proszę, aby nie pojawiały się jakieś pretensje itd. Staram się dla Was, aby konkursów było więcej, aby więcej osób miało uśmiech na twarzy. Pamiętajcie, to jest zabawa!

Nagroda trafi do…

Pani Barbary M.

CHCESZ POCZUĆ SIĘ JAK W NIEBIE?
ŚLIWKI ALTA SASKA CZEKAJĄ JUŻ NA CIEBIE!
POPRAWA MOJEGO HUMORKU I NASTROJU SĄ GWARANTOWANE,
A DOZNANIA I WALORY SMAKOWE NIEZAPOMNIANE!
ŚLIWKI ALTA SASKA MAJĄ WYJĄTKOWO SŁODKI I KUSZĄCY SMAK,
GDY TYLKO ICH SPRÓBUJĘ, OD RAZU POWIEM: „JESTEM NA
TAK”!
ŚLIWKI ALTA SASKA TO BOGACTWO SMAKÓW,
SĄ UWIELBIANE PRZEZ OPTYMISTÓW, JAK I PONURAKÓW.
ŚLIWKI ALTA SASKA CHĘTNIE ZASMAKUJĘ
I ICH WYRAZISTYM SŁODKIM SMAKIEM SIĘ PODELEKTUJĘ!
DODADZĄ MI ONE ENERGII I OPTYMIZMU NA KAŻDY DZIEŃ
I SPRAWIĄ, ŻE WSZYSTKIE MOJE ZMARTWIENIA USUNĄ SIĘ W CIEŃ!
WYWOŁAJĄ ONE UŚMIECH NA MOJEJ TWARZY
I SPRAWIĄ, ŻE SIĘ ZRELAKSUJĘ I NA DŁUGO BŁOGO SIĘ ROZMARZĘ!
SIĘGNĘ PO TE ŚLIWKI, GDY TYLKO NAJDZIE MNIE CHĘĆ,
A ONE JAK PROMIENIE SŁOŃCA ROZJAŚNIĄ MÓJ KAŻDY PONURY DZIEŃ!
Mam nadzieję, że powyższy wierszyk w ciekawy sposób uzasadnił dlaczego chciałabym spróbować pysznych śliwek od Alta Saska, które zapewniłyby mojemu podniebieniu niezapomniane i niepowtarzalne doznania i walory smakowe oraz zaspokoiły moje największe kulinarne fantazje, upodobania i zachcianki.
Pozdrawiam!”

Uwaga!

Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

Treść oświadczenia:

“ Ja (imię i nazwisko) oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Regulaminem konkursu przeprowadzanego przez Stronę „Słodkie okruszki – piecz i gotuj z sercem”. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem Konkursu. Oświadczam dodatkowo, że zostałem/zostałam poinformowany/-a, że Administratorem moich danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia Konkursu i wyłonienia zwycięzców jest Administrator strony slodkieokruszki.pl. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, poza upoważnionymi na podstawie przepisów prawa. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania. “
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz