Śpij spokojnie i żyj bez stresu – jak sprawdziła się Magnoliamax

W dzisiejszym zabieganym świecie ciężko żyć spokojnie i bez stresu. Ogrom problemów i zmartwień odbija się na naszym zdrowiu i komforcie spania. Czy Wy też macie problemy z zasypianiem? Czy Wam też kłębią się tysiące myśli w głowie lub po prosty budzicie się w środku nocy? Problemy ze snem i ciągły stres były do tej pory czymś nie do pokonania. Niewyspanie pogłębiało tylko moje złe samopoczucie, wszystko robiłam z nie małym wysiłkiem, a uśmiech na twarzy pojawiał się u mnie bardzo rzadko. Wiecznie zmęczona, rozdrażniona, zestresowana… Tak nie może być! Jestem mamą, kobietą której wszędzie pełno, do tego przecież muszę mieć energię na pisanie postów dla Was 😉 A przy takim wycieńczeniu i stresie można się też pojawić depresja. Tego nie wolno bagatelizować. Próbowałam wielu metod. Aż trafiłam na preparat na spokojny sen i stres magnoliamax. Na początku podeszłam do niego dość sceptycznie. Czy mała tabletka może pokonać moje problemy? Zaczęłam czytać o tym preparacie na stronie www.salusnatura.pl, sprawdzać opinie w internecie i… Dziś z czystym sumieniem mogę Wam go polecić 🙂

Co najważniejsze Magnoliamax, to naturalny preparat roślinny uzyskiwany z magnolii. Magnolia lekarska, jak sama nazwa wskazuje, to leczniczy gatunek magnolii, który jest wykorzystywany w farmacji. Kora magnolii jest surowcem farmaceutycznym. Natomiast substancja czynna uzyskiwana z ekstraktu z kory magnolii lekarskiej, zwana honokiol, to związek, który pomaga zarówno w poprawie nastroju, oponowaniu stresu, a także ogólnego przemęczenia. Co więcej, honokiol nie powoduje działań ubocznych ani nie uzależnia fizycznie. Nie jest również przyczyną depresji czy amnezji. W skład preparatu wchodzi również piperyna, alkaloid występujący w rodzinie pieprzowatych – w pieprzy czarnym. Jej właściwości wykorzystano po raz pierwszy w leczeniu gruźlicy! Więcej informacji znajdziecie tutaj http://www.salusnatura.pl/nasz-produkty/#magnoliamax

Kolejną zaletą produktu jest cena. Wymieniam ją nie bez powodu, bo w opakowaniu, które kosztuje około 20 zł znajduje się aż 30 tabletek, zaś dziennie zaleca się spożycie tylko jednej. Tym samym preparat starczy nam na długo, a wydamy na niego stosunkowo niedużo.

A jak u mnie sprawdziła się Magnoliamax?

Przede wszystkim moje problemy z zasypianiem są o wiele mniejsze. Oczywiście nie jest tak, że przykładam głowę do poduszki i od razu zasypiam, ale jestem spokojniejsza, nie budzę się ileś razy w nocy i idę spać o przyzwoitych godzinach. Jestem mniej zmęczona i zaczyna wracać moje pozytywne nastawienie do życia. Tym samym też lepiej wyglądam. No cóż… niewyspanie i stres nie pomaga urodzie. I co najważniejsze (również dla moich bliskich) – wrócił mój uśmiech i… znów jest mnie pełno.

A Wy znacie już Magnoliamax? Jakie są Wasze opinie? Sięgacie po takie suplementy?

Print Friendly, PDF & Email

12 comments

  1. Marta says:

    Osobiście jestem zdania, że przy długotrwałych problemach ze snem warto poznać najpierw przyczynę bezsenności, poradzić się specjalisty, a potem ewentualnie sięgać po tabletki. Nie mam doświadczenia z tymi tabletkami, więc trudno mi się wypowiedzieć na ich temat. Jak długo trzeba je przyjmować, żeby nastąpiła poprawa w zasypianiu?

  2. Monika says:

    Jak pewnie większość mam maluchów, zasypiam, jak tylko przyłożę głowę do poduszki. Nigdy nie próbowałam żadnych środków na sen.

Dodaj komentarz