Smartwatch czy elegancki zegarek

Smartwatch czy elegancki zegarek? Na to pytanie próbujemy znaleźć odpowiedź zwłaszcza teraz, gdy okazji do obdarowania drugiej osoby jest naprawdę wiele. Wesela, komunie, najróżniejsze imprezy, urodziny zagorzałej wielbicielki joggingu itd. Zegarki nigdy nie wyszły i moim zdanie nie wyjdą z mody. Są uniwersalne i ponadczasowe, ale… na pewno nie spełniają już takiej samej funkcji jak kiedyś.

Kiedyś zegarek po prostu wskazywał  nam czas i przy okazji dopełniał stroju. Dziś to modny dodatek świadczący o naszym stylu czy dodający nam elegancji. Zegarek może też mieć wiele funkcji. W dzisiejszych czasach, gdy częścią naszego życia stały się media społecznościowe, chcemy być na bieżącą z wydarzeniami w sieci itd, pojawiły się nowe ciekawe rozwiązania jakimi są smartwatche. To połączenie klasycznego zegarka z funkcjami, które kiedyś można było znaleźć wyłącznie w smartphonach. Świetne rozwiązanie dla osób ceniących nowoczesność.

Ale co wybrać – smartwatch czy klasykę? To oczywiście zależy od nas samych lub od tego komu dany zegarek ma służyć. Na dzień mamy lepiej postawić na coś eleganckiego i klasycznego. Na komunię warto jednak zastanowić się nad smartwatch. Dlaczego? No cóż… młodzi ludzie cenią sobie rzeczy pełne gadżetów, dodatków. Pamiętajcie, że smartwatch też może być elegancki. Najlepszym przykładem jest szeroka oferta jaką znajdziecie na stronie zegarkicentrum.pl Niektóre modele są ta piękne, że sama bym je założyła. Choć… osobiście jestem zwolenniczka klasyki. Dla mnie zegarek, to dopełnienie mojej stylistyki. Musi być taki „mój”. Pamiętajcie, aby wybierając zegarek zawsze sugerować się własnym gustem lub upodobaniami osoby, której chcecie go wręczyć.

Print Friendly, PDF & Email

3 comments

  1. Andrzej says:

    A mnie się wydaje że tu dużo zależy od wieku. Miałem do niedawna smartwatcha i niby byłem zadowolony bo mnogość funkcji i ogólnie fajny nowoczesny bajer. Ale po dłuższym obcowaniu z nim doszedłem do wniosku że nie wykorzystuję nawet połowy jego możliwości. Zakupiłem nowego klasyka i okazuje się że ma wszystko czego mi trzeba.

Dodaj komentarz