SmartLunch – co to takiego? Dlaczego warto z niego korzystać?

W pracy spędzamy większość naszego dnia. Żeby pracować wydajnie nie możemy oczywiście pominąć posiłku. Regularne spożywanie drugiego śniadania i staranne dobieranie składników sprzyja dobrej kondycji psychicznej i fizycznej, zapobiega różnym chorobom układu krwionośnego, problemom metabolicznym, a nawet zaburzeniom gospodarki hormonalnej. Niestety dla wielu osób przygotowanie dobrego posiłku w domu nie jest łatwe. Nie mają na to czasu lub zwyczajnie chęci. Nie każdy potrafi przygotować codziennie nowy, pyszny, dobrze zbilansowany posiłek. Nie każdy też chce codziennie jeść zwykłe kanapki. Czy są inne opcje? Tu warto zwrócić uwagę na nowość jaką jest platforma SmartLunch.

Czym jest platforma SmartLunch?

SmartLunch to platforma, dzięki której pracownicy mogą zamawiać posiłki z dofinansowaniem pracodawcy. Pracodawca nie musi się przejmować organizacją, zbieraniem zamówień ani kłopotliwymi rozliczeniami. Wszystko sprawnie, prosto, w jednym miejscu. Taka platforma to korzyści dla całej firmy. Zadowolony pracownik, to dobry pracownik.

Jak można złożyć zamówienie?

W zależności od potrzeb pracownicy mogą zamówić posiłki przez stronę www, aplikację lub automaty vendingowe. Dzięki współpracy z lokalnymi restauratorami posiłki dotrą w każdy zakątek Polski. Będą świeże i zawsze na czas. 

Automaty vendingowe

Korzystając z automatów vendingowych pracownik możesz liczyć na całą gamę produktów. W takich automatach można znaleźć gotowe, zdrowe obiady, posiłki do podgrzania w mikrofalówce czy kanapki. Oferta obejmuje też napoje, kawę, półki z przekąskami. Wybór jest naprawdę duży i dostosowany do potrzeb. To świetne rozwiązanie. Automat jest prosty w obsłudze i każdy pracownik bez problemu może z niego skorzystać w porze lunchu. Zadowolony, najedzony pracownik, to same korzyści dla firmy. Bo czyż nie lepiej się nam pracuje, gdy nie jesteśmy głodni?

Jak działa aplikacja do zamawiania posiłków?

Aplikacja SmartLunch jest prosta i intuicyjna w obsłudze. Zamówienia, złożone w aplikacji, trafiają do restauratora, który dostarcza je na wskazaną godzinę, prosto do firmy. Posiłki dostarczane są w termicznych opakowaniach, co gwarantuje utrzymanie odpowiedniej temperatury posiłków. Na każdym zamówieniu znajduje się etykieta z imieniem i nazwiskiem pracownika. Łatwo odszukać swój posiłek bez tracenia czasu.

Jak rozliczane są zamówienia w SmartLunch?

Za zamówione posiłki można zapłacić na dwa wygodne sposoby. Pierwszy to pobranie z karty podłączonej do konta. Pracodawca może  też rozliczyć posiłki na koniec miesiąca za pomocą jednej, zbiorczej faktury. Więcej informacji na temat SmartLunch można znaleźć tutaj: smartlunch.pl SmartLunch to nowoczesne rozwiązanie, które przynosi korzyści zarówno dla pracodawcy i pracownika. 

 

*współpraca

 
 
 
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz