Słodkie a bez cukru – pełne witamin żelki LiLY 7Pharma

Moje dzieci uwielbiają żelki. Mają, to chyba po mnie 😉 Od zawsze uwielbiałam te urocze słodkie misie. No właśnie… słodkie… Oczywiście uważam, że nie trzeba wszystkiego sobie i dzieciom odmawiać, jednak należy zachować umiar. A co, gdy te ukochane żelki będą zdrowe? Takie właśnie są żelki LiLY od 7Pharma. Bez cukru, bez glutenu, pełne witamin i co ważne również pyszne jak ich mniej zdrowe odpowiedniki. Polecamy! Dlaczego? O tym za chwilę 🙂

Kilka słów o…

7Pharma , to grupa ludzi od ponad dwudziestu lat związanych z branżą FMCG i farmaceutyczną. Ich celem jest dostarczenie produktów, które są nie tylko fantastycznie smakują, ale też są zdrowe. Linia słodyczy LiLY łączy w sobie smak ze zdrowym sposobem odżywiania. Produkty nie zawierają cukru. Zastąpiony został on Erytrytolem, który nie zaszkodzi chorym na cukrzyce, nie „dołoży” dodatkowych kilogramów, nie pozostawi na zębach śladu w postaci próchnicy. Dodatkowo słodycze wzbogacone są o witaminy niezbędne w okresie rozwoju. Wszystkie słodycze produkowane są bez udziału laktozy i glutenu.

 

LiLY żelki – w dwóch wersjach smakowych

Tak, jak wspominałam na początku moje dzieci i ja (, a nawet mój mąż) od razu „pokochaliśmy” smak żelków LiLY. Choć przyznam Wam szczerze, że przed spróbowaniem pierwszego żelka miałam obawy czy będzie on smaczny. Bałam się, że będzie mdły, mało słodki, że nie posmakuje moim pociechom. Oj jak bardzo się myliłam. Żelki są wyśmienite 🙂 Jeśli chodzi o skład, to ten nie pozostawiał wątpliwości. Jest naprawdę dobry. Dodatkowo żelki wzbogacone są o witaminy.

Pamiętajcie jedynie, aby nie przekraczać zalecanej ilości żelków – 8 żelków dziennie.

W ofercie znajdziecie żelki w dwóch pysznych wariantach smakowych:

Żelki LiLY o smaku polskich owoców

* zdjęcie pochodzi ze strony https://7pharma.pl

 

Żelki LiLY o smaku owoców tropikalnych

* zdjęcie pochodzi ze strony https://7pharma.pl

 

Moim maluchom i mi posmakowały oba warianty smakowe. Zaznaczę, że smaki są naprawdę wyczuwalne. Każdy żelek ma nie tylko inny kolor, ale też inny smak. Każdy może wybrać to co lubi najbardziej. Smak i zdrowie w jednym. Czego chcieć więcej 😉 ?

Kilka informacji:

  • produkt zawiera substancję słodzącą,
  • nie zawiera cukrów i substancji konserwujących,
  • przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 3 roku życia
  • bez cukru,
  • bez glutenu,
  • zawiera zestaw 10 witamin,
  • w każdym opakowaniu cztery różne smaki,
  • pakowanie zawiera przeciętnie 29 żelków

Gdzie kupić? O tym na fanpage 7Pharma

Czy polecamy?

Zdecydowanie tak. Żelki LiLY, to wspaniały produkt. Wasze maluchy je pokochają, a i Wy docenicie fakt, że możecie podać swoim maluchom zdrowe słodkości, które są tak smaczne 😀 A do tego ta piękna szata graficzna 🙂 Widać, że jest to produkt stworzony z myślą o najmłodszych.

Żelki LiLY towarzyszą nam na spacerach, na placach zabaw, na wycieczkach rowerowych itd.

Takie słodkości można jeść wszędzie 😉

Print Friendly, PDF & Email

4 comments

Dodaj komentarz