Słodki świat Vobro. Czekoladowe praliny Choco Crispo.

Słodki świat Vobro. Czekoladowe praliny Choco Crispo (1)

Słodkie, wspaniałe, niepowtarzalne. Idealne by umilić każdą chwilę. Czekoladowe praliny… Dziś chciałabym polecić Wam jedne z nich. Wyjątkowe, dosłownie rozpływające się w ustach z chrupiącą nutą praliny Choco Cripso. Takie właśnie produkty znajdziecie w ofercie firmy Vobro. Zapewne wiele osób kojarzy tą firmę z pysznymi bombonierkami Frutti di Mare. Ach uwielbiam je i mam z nimi mnóstwo wspomnień 😉 To pierwsze czekoladki, które dostałam od mojego męża 🙂

logo_VobroKilka słów o firmie Vobro

Zakłady Produkcji Cukierniczej „VOBRO” założone zostały w 1986 roku przez Wojciecha Wojenkowskiego. Od początku swego istnienia mają wyłącznie polski kapitał, znajdują się w Brodnicy w województwie kujawsko-pomorskim. W „VOBRO” wytwarza się około 100 rodzajów wyrobów czekoladowych oraz ponad 30 gatunków ciastek. Surowce do ich produkcji sprowadzane są m.in. ze Szwecji, Niemiec, Belgii , Włoch i Słowacji. Rocznie z brodnickiej fabryki trafia na rynek światowy około 10 milionów bombonierek, z czego czwartą część stanowi eksport do ponad 20 krajów na 4 kontynentach.

Praliny Choco Cripso

A wracając do pralin Choco Cripso. Jak już wspomniałam w tych pralinkach nie sposób się nie zakochać. Mój entuzjazm podziela nie tylko moja rodzina, ale również znajomi których zaprosiłam na słodkie testowanie. Pralinki dosłownie rozpływają się w ustach. I ta chrupiąca niespodzianka. Uwielbiam takie połączenia.

Słodki świat Vobro. Czekoladowe praliny Choco Crispo (6)Jak widać mali testerzy też nie mogli się doczekać słodkich pralinek Choco Cripso 😉

 

Choco Cripso, to praliny oblane mleczną i białą czekoladą z pysznym nadzieniem z dodatkiem chrupek. W ofercie znajdziemy dwa warianty smakowe:

  • z nadzieniem mlecznym
  • z nadzieniem kakaowym

Każdy wariant jest równie pyszny. Choć osobiście bardziej skłaniałabym się ku wersji mlecznej (ku radości mojego męża, który sięga po kakaową).

Słodki świat Vobro. Czekoladowe praliny Choco Crispo (8)

Pralinki są pięknie zapakowane. Pudełka mają przyjemną szatę graficzną, która zachęca do skosztowania słodyczy. W środku każdego pudełka znajdziemy starannie zapakowane kuleczki. Producent umożliwia nam zakup pralinek w kartonikach o wadze 90 g (możemy wybrać wersję z nadzieniem mlecznym, bądź kakaowym) lub większego opakowania, w którym znajdziemy oba warianty smakowe Choco Cripso (280 g).

Słodki świat Vobro. Czekoladowe praliny Choco Crispo (5)Mniejsze opakowania w dwóch wariantach smakowych

Słodki świat Vobro. Czekoladowe praliny Choco Crispo (3)

Większe opakowanie łączące oba smaki pralin

Słodki świat Vobro. Czekoladowe praliny Choco Crispo (4)

Czy polecam?

Zdecydowanie tak. Choco Cripso od Vobro zachwyca smakiem, nie sposób skończyć na jednej pralince. Mamy do wyboru różne dwa warianty smakowe (nadzienie), a w każdej kuleczce znajdziemy również wspaniały chrupiący dodatek. Kolejnym atutem jest dobrze przemyślana, piękna szata graficzna. Pralinki doskonale sprawdzą się w ramach prezentu. Firma Vobro znów mnie zachwyciła. Smak, piękne wykonanie. Zdecydowanie wpisuję Choco Cipso na listę moich ulubionych pralinek.

Słodki świat Vobro. Czekoladowe praliny Choco Crispo (2)

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz