Słodki konkurs z Gibar – wygraj voucher na zakupy

Witajcie moi drodzy,
 
dziś wraz ze sponsorem Gibar Słodkości z tradycją zapraszam Was do udziały w słodkiej zabawie. Do wygrania jest voucher o wartości 50 zł na zakupy w sklepie sponsora. Warto czasem osłodzić sobie lub bliskim życie 😀

A co zrobić by wygrać?

Dokończ zdanie: „Słodycze Gibar, to…”

Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki, przepisy itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

I nie zapomnij spełnić pozostałych warunków konkursu wymienionych w regulaminie.

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj) .

 1. Zadanie konkursowe:  Dokończ zdanie: „Słodycze Gibar, to…”

  Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa, możecie dodać zdjęcia, obrazki, przepisy itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: Voucher o wartości 50 zł do wykorzystania na zakupy w sklepie https://gibar-sklep.pl/ Uwaga! Koszty dostawy pokrywa kupujący, choć możliwa jest też darmowa dostawa przy odpowiedniej wartości zamówienia. Wygrywa 1 osoba.
 5. Sponsorem nagród jest Gibar Słodkości z tradycją. Uwaga! Biorąc udział w konkursie polub fanpage sponsora Gibar oraz fanpage Słodkie okruszki
 6. Konkurs trwa od 08.10.2020 do 18.10.2020 (włącznie).
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzca zostanie ogłoszony w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzcy dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o zgłoszenie się w wiadomości mailowej lub prywatnej na Facebook do mnie (nie do sponsora!) w celu otrzymania dalszych instrukcji dot. odbioru nagrody.  Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie zgłosi się w podanym terminie, nagrodzona zostanie kolejna osoba. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
Print Friendly, PDF & Email

One comment

 1. Di bloguje says:

  Słodycze Gibar, to…pyszne słodkości produkowane z tradycją i od serca. Są naprawdę doskonałej jakości. Osobiście uwielbiam orzechowe Michaśki oraz moje kochane krówki. Mój mąż z córką to fani Mleczka i galaretek, więc wygrany bon byłby dla nas świetną niespodzianką!

Dodaj komentarz