Słodki konkurs z Gibar – wygraj kod na zakupy

Witajcie moi drodzy,

święta już tuż tuż… więc wraz ze sponsorem Gibar Słodkości z tradycją zapraszam Was na słodki konkurs. Do wygrania kod na zakupy w sklepie https://gibar-sklep.pl/  o wartości 50 zł. Jest w czym wybierać 😉 W sklepie Gibar słodkości nie brakuje.

Co zrobić by mieć szansę na wygraną?

Napisz za co kochasz święta?

Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa (nie musi być jedno zdanie), możecie dodać zdjęcia, obrazki itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

I nie zapomnij spełnić pozostałych warunków konkursu wymienionych w regulaminie.

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj).

 1. Zadanie konkursowe:  Napisz za co kochasz święta?

  Formę odpowiedzi pozostawiam Wam. Może być krótka, długa (nie musi być jedno zdanie), możecie dodać zdjęcia, obrazki itd ? Przekonajcie mnie i sponsora, że to do Was powinna trafić nagroda. Nie zapomnijcie o prawach autorskich! Nie dodajemy cudzych zdjęć itd.

 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: Kod o wartości 50 zł na zakupy w sklepie ➡ https://gibar-sklep.pl/ Wygrywa 1 osoba. Uwaga! Koszt dostawy nagrody ponosi zwycięzca, choć możliwa jest też darmowa dostawa przy odpowiedniej wartości zamówienia.
 5. Sponsorem nagród jest Gibar Słodkości z tradycją. Biorąc udział w konkursie miło będzie jeśli będziesz miał polubiony fanpage sponsora Gibar oraz fanpage Słodkie okruszki
 6. Konkurs trwa od 26.11.2020 do 06.12.2020 (włącznie).
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 4 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzca zostanie ogłoszony w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzców dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o zgłoszenie się w wiadomości mailowej lub prywatnej na Facebook do mnie (nie do sponsora!) w celu otrzymania dalszych instrukcji dot. odbioru nagrody.  Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie zgłosi się w podanym terminie, nagrodzona zostanie kolejna osoba. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
Print Friendly, PDF & Email

One comment

 1. Kingakkk says:

  Akceptuję!
  Za co kocham święta…? Choć dorosłość osiągnęłam już jakiś czas temu, to wciąż w moim sercu tli się taka radość i poczucie, że nadchodzi czas, w którym dzieje się coś magicznego. Na to że kocham święta przede wszystkim składają się cudowne wspomnienia poprzednich lat, spotkanie z rodziną, z którą zwykle nie ma czasu się spotkać… Kiedyś otrzymywanie prezentów, teraz natomiast największą radość sprawia mi kupowanie ich i dawanie innym. Cudownie rodzinna i spokojna atmosfera… Do tego zapach świerka, mandarynek i… tego obrzydliwego kompotu z suszu! To wszystko (nawet to ostatnie) składa się na piękny czas, którego nie zamieniłabym na nic innego.

Dodaj komentarz