Słodki klucz do serca i… Wyjątkowe czekoladowe prezenty

Szukacie wyjątkowych pomysłów na prezent? Ja polecam Wam… czekoladę. Jednak nie piszę tu o tradycyjnych tabliczkach, ale o niezwykłych produktach pochodzących z Manufaktury Czekolady. O produktach tej firmy pisałam Wam już na blogu. Święta zbliżają się wielkimi krokami, dlatego postanowiłam Wam znów przypomnieć, to niezwykłe miejsce.

Kilka słów o…

Manufaktura Czekolady, to jedna z niewielu firm na świecie, w której czekoladę wyrabia się bezpośrednio z ziaren kakaowca. Ekspercką wiedza na temat czekolady i jej przetwarzania zgłębiana i rozwijana jest od 2009 roku. Tu dba się o jakość! Do produktów nie dodaje się żadnych konserwantów, ulepszaczy czy lecytyny sojowej. Tabliczki czekolady produkowane są ze starannie wyselekcjonowanych ziaren kakaowca pochodzących z różnych zakątków świata. Jakość i wyjątkowy smak, a do tego dbałość o każdy szczegół. Polecam!

Co polecam na prezent?

Mogłabym tu napisać wszystko, bo cała oferta jest niezwykła i pyszna. Ale dziś skupię się na trzech zamówionych produktach, którym obdarzę pewne wyjątkowe osoby. Nie zdradzę kogo, bo być może czytają ten wpis 😉

Czekoladowy klucz do serca i wyjątkowy korkociąg

Widzicie ten klucz, który w rączce trzyma moja córeczka? Tak, tak jest on wykonany z ciemnej czekolady! Prezentuje się wspaniale prawda? 🙂 I tak też smakuje, choć przyznam Wam szczerze, że przeważnie obdarowani dość długo wstrzymują się przed jedzeniem 🙂 Dlaczego? Powód jest jeden. Niesamowity wygląd. Klucz jest również dostępny w srebrnej wersji (klik) Manufaktura Czekolady dba o każdy szczegół. Zresztą spójrzcie do tego wpisu (klik). Czyż te narzędzia nie wyglądają jak prawdziwie. Taka samo jak korkociąg, który widzicie na dzisiejszych zdjęciach. Cały czas się zastanawiam jak można wykonać taką rzecz wyłącznie z czekolady? Być może twórcy mi kiedyś uchylą rąbka tajemnicy 😉

Do tego niezwykłego klucza dołączyłam piękne czekoladowe serce z truskawkami. Serce wykonane jest z mlecznej czekolady 44% Polecam! (idealne by wyrazić swoje uczucia).

 

Szukając wyjątkowych pomysłów na prezent na święta i inne okazje koniecznie zajrzyjcie do Manufaktury Czekolady.

Szczerze polecam 😀

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz