Słodka Wielkanoc z Vobro – cukierki Jamajka i Michaś

Słodka Wielkanoc z Vobro - cukierki Jamajka i Michaś

O słodkościach od Vobro pisałam Wam już niejednokrotnie. Dlaczego? Bo są pyszne i wręcz idealne na każdą okazję. Tym razem chciałabym polecić Wam pyszne cukierki Jamajka i Michaś.

Z okazji Świąt Wielkanocnych pyszne cukierki Jamajka i Michaś zostały umieszczone w opakowaniach z uroczą świąteczną grafiką. Całość prezentuje się ślicznie i niezwykle zachęcająco. Takie cukierki to doskonały pomysł na słodki świąteczny upominek.

W każdym opakowaniu znajdziecie aż 200 g słodkości.

Cukierki Jamajka Vobro

To moja mała miłość 😉 Uwielbiam kokosowe smaki. A tu kokosa nie brakuje 😉 Słodkie, kokosowe nadzienie, oblane jest wyśmienitą, rozpływającą się w ustach czekoladą deserową. Cukierki są bez dodatku konserwantów i sztucznych barwników. Każdy cukierek jest osobno zapakowany. A smak? Polecam wielbicielom kokosowych słodkości.

Cukierki Michaś Vobro

Cukierki Michasie to coś dla wielbicieli słodkości z dodatkiem orzechów. Wyważona smakowa kompozycja nadzienia, wzbogacona mnóstwem kawałków orzechów to prawdziwy rarytas na deserowej karcie smakołyków Vobro. Cukierki otacza pyszna otoczka z deserowej czekolady. Klasyka smaków, która znajdzie wielu wielbicieli. U mnie w domu chętnych nie brakuje 😉

Po którą wersję najchętniej byście sięgnęli?

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz