Słodka promocja – czyli dlaczego warto postawić na cukierki z logo

Cukierki z logo - dlaczego warto zamówić krówki reklamowe

W dzisiejszym świecie dobra reklama, to podstawa. Firmy stawiają na najróżniejsze formy promocji od tradycyjnych reklam w telewizji, w mediach społecznościowych, po najróżniejsze gadżety i upominki. A gdyby tak naprawdę postawić na dobrą reklamę? I mając na myśli słowo „dobra” nie piszę tu jedynie o formie przekazu, ale też o smaku! Dla mnie świetnym rozwiązaniem są Cukierki Reklamowe.

Krówki z logo jako dobra reklama firmy - przykłady cukrowka

No cóż, przecież większość z nas (choć czasem nie przyznajemy się do tego głośno) uwielbia słodkości. One kojarzą się z dzieciństwem, z chwilą beztroski, z czymś naprawdę przyjemnym. Dlatego, gdy firma wręcza mi pyszne Cukierki z logo wywołują one we mnie o wiele większy zachwyt niż kolejny długopis czy notesik. To nie tylko miła czy smaczna forma reklamy, ale też i bardzo skuteczna. Po takie Cukierki krówki sięgną np. w sklepie czy na jakieś wystawie również najmłodsi, którzy później przyniosą je do domy. Tym samym reklama trafi do nas w sposób naturalny i nie nachalny, jak również wyjątkowo przyjemny.

Dlaczego warto zamówić cukierki reklamowe od cukrówka

Jak przygotować taką słodką reklamę? Nic prostszego. Wystarczy przygotować projekt tego co ma się znaleźć na papierku cukierka. Cukierki z nadrukiem mogą zawierać np. logo firmy, nazwę, adres strony czy siedziby itd. Projekt możemy oczywiście powierzyć również w ręce profesjonalistów.

Pamiętajcie też, że takie Cukierki na zamówienie możecie przygotować również na inne okazje – nie tylko jako reklama swojej działalności, firmy czy też bloga. Mogą one być również wspaniałym pomysłem na urodziny, wesele, spotkania rodzinne, na Boże Narodzenie, Komunię i inne. Słodka krówka w wyjątkowym opakowaniu sprawdzi się zawsze 😉

P.s. Zaglądajcie na bloga i fanpage na Facebook, bo już niedługo będę miała dla Was słodki konkurs 😉

 

 

*zdjęcia przedstawiają przykładowe wykonania, pochodzą ze strony firmowej lub z Instagrama cukrowka.pl

Print Friendly, PDF & Email

7 comments

    • Magdalena says:

      Oczywiście 🙂 Moja znajoma takie zamawia. Proszę wejść na stronę cukrowka.pl tak znajdzie Pani niezbędne informacje jak zamówić itd

  1. rozalia says:

    Krówki z logo dla firm to gadżet reklamowy, po który sięgnie chętnie każdy łasuch. Ta forma reklamy okazuje się więc niezwykle skuteczna, w końcu każdy przedsiębiorca marzy o tym, by jego klient sam wyciągał rękę po materiały reklamowe.:)

Dodaj komentarz