Silikonowa Rękawica Tupperware. Idealna do świątecznych wypieków

SP18PB11134885_01.epsW nadchodzące święta na stole nie może zabraknąć najróżniejszych wypieków. Aby czas spędzony w kuchni był jedynie przyjemnością, warto zadbać o akcesoria kuchenne, które ułatwią nam całe przygotowania. Dlatego dziś chciałabym napisać Wam kilka słów o silikonowej rękawicy Tupperware.

Silikonowa Rękawica Tupperware jest jednym z niezbędnych akcesoriów kuchennych, jakie musisz mieć w swojej kuchni. Istotną informacją jest fakt, że silikonowa część jest wytrzymała na temperatury do 220°C. Ponadto część na dłoń jest bardzo elastyczna, co zapewnia wysoką wygodę użycia rękawic. Antypoślizgowy nadruk pozwala na stabilne trzymanie gorących naczyń lub na wysuwanie gorącej blachy. Długi mankiet z materiału chroni także nadgarstek oraz przedramiona przed oparzeniem. Wyścielony wewnątrz rękawicy materiał jest miły w dotyku i zapobiega poceniu się dłoni. Ogólnie materiał jest bardzo wytrzymały, zwłaszcza jego silikonowa część. Pozwoli to na korzystanie z niej przez lata.

Wymiary: 31 x 18,5 cm

ZACHĘCAM DO ODWIEDZIN STRONY 

www.tupperware.pl

11134885 SILICONE OVEN GLOVE_00007.eps

O firmie Tupperware

Tupperware Brands Corporation, działając poprzez sieć niezależnej sprzedaży bezpośredniej obejmującą 3,1 miliona osób, jest globalnym liderem w zakresie sprzedaży innowacyjnych produktów premium różnorodnych marek za pośrednictwem sprzedaży bezpośredniej. Marki i kategorie produktów obejmują skoncentrowane na designie rozwiązania do kuchni i domu w zakresie przygotowania, przechowywania i podawania potraw oferowane przez markę Tupperware oraz artykuły kosmetyczne i pielęgnacyjne, oferowane przez marki Avroy Shlain, BeautiControl, Fuller Cosmetics, NaturCare, Nutrimetics i Nuvo.

Dodatkowe informacje można uzyskać w:

Centrala Tupperware Polska

Tel: 00 48 22 101 28 00

Mail:  tupperware@tupperware.pl

SP18PB11134885_02.eps

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz